Foto: Instagram @mariacirova
#Ľudia

Mária Čírová vyrába torty ako profesionálka: Zmení svoje povolanie?!

4.10. 2021 20:00 Mária sa netají tým, že sa rada zvŕta v kuchyni. No tiež priznala, že ani ona sama by si nepomyslela, že raz bude piecť takéto veľkolepé torty, píše emma.sk.

A ide jej to naozaj výborne. Naposledy sa pochválila krásnou čokoládovou tortou, ktorú upiekla rodičom k 45. výročiu sobáša. Nielenže krásne vyzerala, ale zjavne aj celej rodine veľmi chutila. „Šťastná som, že sa podarila! Zakaždým sa tak teším, keď chutí a vidím prázdne tanieriky,“ zverila sa krásna speváčka, ktorá by sa pokojne uživila aj ako profesionálna cukrárka.

Takúto krásnu tortu pripravila pre rodičov k výročiu svadby.
Zdroj: Instagram @mariacirova


Vo veľkom vypeká aj narodeninové torty pre svoje tri ratolesti, synov Huga a Rubenka a dcérku Zoe. Pritom sa pred časom priznala, že by si nikdy nepomyslela, že sa pustí aj do takýchto tort. „Aj keď takú tú klasiku z detstva, nepečenú, piškóty naukladané a zmiešané s pochúťkovou smotanou, to bola mňamka, ktorú som si v detstve robila naozaj pravidelne a myslela som si, že pri tom aj navždy zostanem,“ smeje sa Mária. Fanúšikom na sociálnej sieti sa priznala, že materstvo a radosť zo života v nej odhalili aj tento talent. Vraj to u nej vzniklo veľmi spontánne, keď zháňala cukrárku, no žiadna nemala čas. „Neskoro som sa prihlásila s objednávkou, tak som si jednoducho musela pomôcť.“ A z núdze cnosť sa u nej premenila na vášeň. Vyhľadáva si recepty, krémy, naučila sa robiť s fondánom aj si nakúpila všetky potrebné pomôcky na pečenie.

Mária pečie torty ako profesionálka.
Zdroj: Instagram @mariacirova


Napriek tomu, že jej výtvory vyzerajú ako od skúsenej cukrárky, sympatická speváčka sa tvári skromne. „Niečo sa podarí, niečo nie. Zatiaľ menej ako šesť hodín som poschodovú tortu nerobila, tak uvidíme, ako to pôjde časom,“ rozpísala sa Mária na Instagrame. A my teda dávame klobúk dole pred jej talentom a ako všetko perfektne zvláda aj popri pracovných povinnostiach a troch deťoch. A v Máriiných šľapajách už pomaličky kráča aj jej dcérka Zoe, pozrite sa v našej galérii, čím prednedávnom „konkurovala“ svojej slávnej mame.

Takúto tortu dostal Rubenko k prvým narodeninám.
Zdroj: Instagram @mariacirova

Ďalšie Máriine sladké výtvory nájdete  v našej galérii TU.