Foto: instagram / @mariacirova
#Ľudia

Mária Čírová predviedla kontroverzný trend: Romantické šaty a na nohách... TOTO!

24.10. 2019 13:00 HOT alebo NOT? Aký máte názor na ponožky v sandálkach vy?

Pre niekoho dokonalé módne spojenie, pre iného hotová nočná mora. Ponožky do sandálok sú kameňom úrazu mnohých módnych debát a väčšinou je to buď/ alebo. Buď sa vám to páči, alebo to jednoducho neznesiete.

Mária Čírová je podľa nás v EVE naozajstným módnym fajnšmekrom a dokáže nosiť aj veci, ktoré možno na prvý pohľad nie sú... ako to povedať... úplne klasické. A preto ju zbožňujeme! 

Midi kvetinové šaty s dlhým rukávu od značky Lindex doplnila sandálkami a ponožkami. Všetko spolu ladilo, všetko bolo, ako má byť a výsledok je dokonalý. Trúfli by ste si na takúto kombináciu?

A aby sme nezabudli, Mária je našou aktuálnou COVER GIRL a pozýva vás na EVA Hriešne dobré nákupy, ktoré štartujú už 24. 10. vo vašom Auparku! Potrebujete iba novú EVU so zľavovou knižkou a kopu energie. K dispozícii máte napríklad 30% zľavu na ALDO Shoes, 20% zľavu na topánky BAŤA či -20% v MANGU! Tak, už viete, čo si kúpite?

EVA HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY sú tu! Vďaka zľavovým kupónom z aktuálneho vydania magazínu EVA si vo vašom Auparku nakúpite vaše vysnívané kúsky lacnejšie!
Zdroj: EVA 11

 

 

Video