×
#Ľudia

MANŽEL Zdenky Prednej URAZIL Haberu: TOTO je reakcia!

14.12. 2021 19:25 Spevák Paľo Habera (59), ktorý sedí na porotcovskej stoličke v SuperStar dostal skvelý nápad. Opäť spojiť finalistov historicky prvej série, ktorí na pódiu zaspievajú ich slávnu hymnu Kým vieš snívať. Do Prahy sa mu podarilo dostať siedmich z pôvodnej jedenástky. Zdenka Predná dala jeho ponuke košom a aby toho nebolo málo, od jej manžela Oskara Rózsu si vyslúžil aj spŕšku urážok, píše pluska.sk.

Uplynulú nedeľu si diváci po 17 rokoch opäť vychutnali spoločné vystúpenie prvých superstaristov. Sedem z nich si zaspievalo veľký hit Kým vieš snívať. Peťo Kotuľa neprišiel pre zdravotné problémy, Robo Mikla sa na to vykašľal a Zdenka Predná chcela poriadne mastný honorár. A jej manžel, hudobník Oskar Rózsa, dokonca Paľovi Haberovi aj poriadne naložil.

Zdenka Predná a jej manžel Oskar Rózsa.
Zdroj: Instagram zdenkapredna

„Živíme sa profesionálne hudbou a už dávno nie sme v štádiu, keď by sme mali byť vďační za to, že sa objavíme na obrazovke. V podstate nás to urazilo. Slová produkčného, keď došlo na honorár, boli, že to má byť z lásky… Aj sám Paľo Habera mi telefonoval a snažil sa, aby som presvedčil Zdenku. Hneď nato napísal Habera neúctivú SMS Zdenke, že to nečakal, na čo mu odpísala, že mohol na začiatku povedať, že to má byť zadarmo a zbytočne by sme sa nenaťahovali. Keď Paľo zavolal, vedel som, že tam bude nejaká „habaďúra“, povedal Rózsa týždenníku Šarm a Haberu neváhal aj poriadne uraziť. Aká je reakcia? Dozviete sa na ďalšej strane.

Video