×
Foto: https://www.instagram.com/p/B4AxlcQgEtL/
#Ľudia

MANŽEL Zdenky Prednej PREHOVORIL: Pravda o tom, prečo NEPRIŠLA do SuperStar!

10.12. 2021 20:00 V nedeľu večer sme boli svedkami stretnutia finalistov z prvej série SuperStar po sedemnástich rokoch. Na pódiu zaspievali pesničku Kým vieš snívať a dojali mnohých divákov. Ľudí však zaujíma najmä to, prečo viacerí finalisti neprišli. Vieme odpoveď!

Vystúpenia sa nezúčastnili napríklad Robo Mikla a Zdenka Predná. Robo pred vystúpením zverejnil vulgárne video a urážal súťaž, čo takmer nikoho neprekvapilo. O Zdenke sa špekulovalo, že odmietla spievať zadarmo respektíve za symbolickú sumu. Aká je teda pravda? 

"Myslím, že peniaze nie sú vždy na prvom mieste. Mňa presvedčila emócia. Chcel som vidieť ľudí, s ktorými som zažil krásny rok svojho života, a dovolím si povedať, že pokiaľ by nebolo SuperStar, žiadny z nás by nemal taký štart kariéry. Myslím, že už len z vďačnosti tej značke a Paľovi Haberovi, peniaze idú bokom a emócia je viac. Aj my sme dostali len symbolický honorár. Nepovedal by som, že Zdenka, ale jej manažment to videl inak, a tak sa aj rozhodli. Je to škoda, ale každý sa rozhoduje sám a vie, či mu to za to stálo alebo nie," povedal Miro Jaroš pre Šarm. K veci sa vyjadril aj manažér a manžel Zdenky Prednej, Oskar Rózsa. On to vidí inak. Prečítajte si jeho vyjadrenie v našej galérii TU.

Video