×
#Ľudia

Mama Adriany Sklenaříkovej KONEČNE prehovorila: ČO si myslí o dcérinom ROZCHODE?

15.1. 12:21 Čo si o tom myslí?

Tesne po Vianociach, 27. decembra, Adriana oznámila, že jej dovtedy idylické manželstvo je v troskách. "So stisnutým srdcom píšem týchto pár riadkov. Bolo to dvanásť nádherných rokov, ktoré sme spolu prežili. Tešila som sa v každom momente nášho vzťahu. Nikdy som sa nesmiala viac ako pri tebe. Náš príbeh bol nádherný a tak veľmi som ho milovala. Napriek tomu sme sa dnes obaja rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Láska nikdy nezhasne! Dal si mi najkrajší poklad - našu Ninu. Navždy zostaneš môj poklad," šokovala modelka.

Podľa Adrianinho manažéra za rozchodom nie je nikto tretí a neodohral sa zo dňa na deň. Dôvodom krachu manželstva je vraj to, že medzi partnermi vyprchala láska. "Ostávajú v Maroku a Monaku, všetko prispôsobia dcére. Za rozchodom určite nie je ani Adrianina práca," povedal pre PLUS 7 DNÍ Miro Šimonič, ktorý sa s topmodelkou pozná tridsať rokov. Podľa neho sa ešte neskloňuje slovo rozvod, dvojica len oznámila odlúčenie. Ako vníma rozchod Sklenaříkovej mama Zlatica, ktorá žije s priateľom na Slovensku? 

Aha, ako malá Nina už vyrástla.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CacVLKAgQX_/

Hoci sa s Adrianou často nevidí, sú neustále v kontakte. "Píšeme si, posielajú mi fotografie aj si voláme cez video­hovor," priznala nám neraz, lebo už dlhšie jej lietanie nerobilo dobre. "Viete, vždy som bola radšej, keď oni prišli sem. Ja už nerada cestujem, neznášam to. Mám problémy i s kolenom," vysvetlila dôvody, prečo sa jej nechce baliť kufre a tráviť čas na cestách. Aktuálne je Zlatica Sklenaříková chorá, zvádza boj s chrípkou, a tak jej do reči veľmi nebolo, ani čo sa týka Adrianinho rozchodu. Navyše ani jednej dcére do vzťahu nikdy nehovorila. "Nebudem o tom hovoriť. Dnes sa mnohí stretávajú i rozchádzajú, dnes je to normálne," myslí si. FOTKY ADRIANY A JEJ RODINY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Zdroj: Plus 7 Dní