×
#Ľudia

Malachovká a Ostrihoňová v ROZPORE na tému sexuálneho OBŤAŽOVANIA!

×
#Ľudia

Malachovká a Ostrihoňová v ROZPORE na tému sexuálneho OBŤAŽOVANIA!

5.12. 2021 7:16 V relácii Silná zostava sa Veronika Cifrová s hosťami venovali chúlostivej téme sexuálneho obťažovania. S Ivetou Malachovskou si v názoroch zjavne úplne nesadli, píše pluska.sk

Ako v súčasnosti rozlíšiť galantnosť, nevinný kompliment a už sexuálne obťažovanie? Hranica je v týchto prípadoch veľmi tenká a často sa stáva, že muž to zrejme myslí naozaj v dobrom, no ženy si to vyložia úplne inak. Alebo aj naopak. Muž sa snaží za komplimenty skryť niečo viac, čo už nežnému pohlaviu nemusí byť veľmi príjemné. A práve tejto téme sa venovali v relácii Silná zostava na Jednotke.

Veronika Ostrihoňová si ako hosťa pozvala aj Ivetu Malachovskú. Mala ona počas svojej moderátorskej kariéry podobné nepríjemné skúsenosti? Stretla sa s obťažovaním. „Samozrejme, že sa mi to stalo, a to minimálne dvakrát. Ale opakujem. Som taká prekvapená, keď mi niekto povie, že bol zneužitý potom, ako ho niekto pozval na večeru do hotela. Keď mňa niekto pozýva na stretnutie ohľadom mojej kariéry, tak prvá vec, ktorá by ma prekvapila, keď mi niekto povie, aby som prišla na večeru do hotela. Ja už vidím, že za tým niečo môže byť. Naopak, keď ma niekto pozýva na konkurz, tak je normálne, že stretnutie bude niekde na obede, respektíve v pracovnom prostredí a určite nie s jedným človekom,” reagovala Iveta, ktorá však vzápätí Ostrihoňovú prekvapila.

Simona Salátová
Zdroj: Ľubomír Pidavy

 

Článok pokračuje na ďalšej strane