×
#Ľudia

MAJETKY Maroša Kramára: Vlastní 3 byty v centre Bratislavy, a to nie je všetko...

20.1. 12:56 Aj keď má Maroš Kramár niekoľko nehnuteľností z ktorých si môže vyberať, kde bude tráviť svoj voľný čas, rád chodí medzi ľudí a často ho môžete vidieť sedieť v niektorej z tých lepších kaviarní či cukrární.

Maroš je nielen dobrý herec, ale vie aj do čoho investovať. Kúpil byty vo vilovej štvrti Palisády, v centre mesta pri divadle a naposledy k nim pribudla aj nehnuteľnosť v Zuckermandli. Vzhľadom na trendy sa Maroš nemusí obávať, že by na nich prerobil, práve naopak ich ceny určite narastú.

Z terasy má nádherný výhľad na jazero
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B0_GRA7njC5/

V centre mesta vlastní Maroš aj podkrovný byt, v ktorom si už dávnejšie zriadil súkromné divadlo. Na predstavenia pozýva svojich kamarátov a kolegov z brandže a po predstavení tu majú možnosť ešte dlho otvorene debatovať. Aj keď je jeho dom v Rovinke celoročne obývateľný, najviac sa v ňom zdržiava v lete. Má z neho totiž prístup rovno k vode a so svojim psom ideálne podmienky na dlhé prechádzky. V dome ho často navštevujú aj deti, ktoré mu dokonca pomáhajú. CELÚ ZBIERKU NEHNUTEĽNOSTÍ NÁJDETE TU!

Zdroj: lepšiebývanie.sk