×
Foto: Instagram @domicibulkova
#Ľudia

LUXUSNÉ dary pre Cibulkovú: Čo dostala od kamarátok na BABY SHOWER?

14.2. 21:49 Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková žiari po honosnej oslave šťastím. Pre portál Šport24.sk odhalila pikantné detaily zo zákulisia baby shower, na ktorej nechýbali jej najbližší. Pochválila sa aj luxusným darčekom, ktorý ju dojal k slzám.

Na baby shower dorazili jej celebritné kamarátky, ale aj mama Katarína. Hoci to mala byť čisto „dámska jazda“, napokon prišli aj stylista Andrej Kusalík a kaderník Patrik Veselý. Na kontrolu prišiel aj Dominikin synček Jakubko s manželom Michalom. Naša bývalá tenistka oslavu vyšperkovala do dokonalosti.

Na prípravu luxusnej párty si najala agentúru, ktorá s ňou všetko prebrala a poctivo doladila každý detail. Výsledok stál skutočne za to. Balóny doplnili zajačiky, ktoré dominovali výzdobe. „Všetky moje predstavy a všetko, čo ste mali možnosť vidieť zrealizovala firma, ktorá nám robila aj našu svadbu, moju tridsiatku a Jakubkove všetky oslavy. S majiteľkou si veľmi sedíme a hneď pochopí čo sa mi páči a aké mám predstavy. Opäť ma nesklamala a bolo to úžasné,“ odhalila pre Šport24.sk Dominika Cibulková.

Keďže Dominike sa narodí dievčatko, okrem ružových balónov zvolila aj ružové šaty. Bývalá tenistka myslí na každý detail.
Zdroj: Alex Handiaková

Neprehliadnuteľná bola najmä megatorta, na ktorú všetci hostia pozerali so zatajeným dychom. Pohodovú atmosféru dotvárala harfistka, ktorej ladné tóny podčiarkli honosnosť celej akcie. „Cenu si nechám radšej pre seba. Robila mi to firma, ktorá nám robila svadobnú tortu, aj tortu po víťazstve na Turnaji majsteriek a aj tridsiatku. Táto konkrétne na baby shower bola doslova monstrózna. Bola naozaj dokonalá a bola som z toho veľmi nadšená. Myslím si, že aj kamarátky,“ prezradila Dominka. Podľa zistení stojí torta viac ako 500 eur. FOTO DAROV NÁJDETE V GALÉRII TU!

Aké darčeky dostala sa dozviete na ďalšej strane >>>