×
Foto: instagram
#Ľudia

Luxus v Let´s Dance: TOĽKO peňazí stál tréningový outfit Cibulkovej?!

13.2. 14:15 Dominika Cibulková už pilne trénuje pod taktovkou Petra Modrovského. Na luxus si potrpí aj na tréningoch.

Všetci dobre vieme, že Dominika Cibulková bude súčasťou veľkého návratu Let´s Dance, ktorý príde na televízne obrazovky už o 3 týždne. Svoje účinkovanie potvrdila aj na svojom Instagrame: „Je to veľká výzva, na ktorú sa teším, pretože viete, že som veľký bojovník a mám rada výzvy. Úprimne priznávam, že som nikdy netancovala a ani som nemala túto ambíciu, ale keď som videla, aký team ľudí pracuje na tejto šou, neváhala som." 

Dominika Cibulková s herečkou Zuzanou Šebovou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZzBPCBM-wM/

Podarilo sa nám zistiť, že Dominika už tvrdo trénuje v tanečnej škole expriateľa Adely Vinczeovej, Petra Modrovského, ktorý je majiteľom tanečnej školy v Bratislave. Svoje účinkovanie v šou zhodnotil takto: „Tancovať nebudem, Markíza stavila na mladších a nových tanečníkov, no môžem potvrdiť, že som súčasťou projektu Let´s Dance,” potvrdil nedávno pre Plus 1 deň. Ďalej prezradil aj to, ako to ide blondínke na tréningoch: “Môžem povedať, že Dominika je šikovná, tancuje so svojím tanečným partnerom.”

Bývalú tenistku zastihli fotografi v doobedňajších hodinách v utorok aj v stredu cestou na tréning k Petrovi. Dokonca mala na sebe rovnaký outfit, ktorý sa pohybuje vo vysokých cenových reláciách. Bunda za... CENU OUTFITU NÁJDETE U NÁS V GALÉRII TU! 

 

Video