Lucia Mokráňova
Foto: Instagram/@luciamokranova
#Ľudia

Lucia Mokráňová v úprimnej spovedi: Čím všetkým som si prešla, kým som mala telo snov!

Lucia Mokráňova
Foto: Instagram/@luciamokranova
#Ľudia

Lucia Mokráňová v úprimnej spovedi: Čím všetkým som si prešla, kým som mala telo snov!

12.3. 10:25 Lucia Mokráňová je živým dôkazom toho, že ak chcete zmeniť svoje telo, ide to. Ako to však býva, za veľkou zmenou je aj veľký príbeh, ktorý nám vyrozprávala. Upozornenie: Po prečítaní nasledujúcich riadkov pravdepodobne odložíte vrecko čipsov a s radosťou začnete cvičiť.

Príbeh zmeny môjho tela sa začal písať okolo roku 2014. Dovtedy som žila krásny bezstarostný život v presvedčení, že zlé veci sa dejú iba vo filmoch. Mala som peknú postavu, hýbala som sa a nemala som problém s jedlom. Ale život prináša aj situácie, o ktorých ani len nepredpokladáme, že ich budeme musieť niekedy riešiť. A taká prišla aj do môjho života. Práve v ťažšom období som začala jesť oveľa viac, ako som bola zvyknutá, a dostala som sa do začarovaného kruhu. Najskôr sa prejete a následne z toho máte strašné depresie. Potom som pre zmenu nejedla vôbec.

Zakrátko som pribrala
15 kíl a najhoršie na tom bolo, že som si úplne rozhodila metabolizmus. Jedla som čoraz menej, no váha stále stúpala. Pri výške 164 cm som sa vyjedla na sedemdesiat kíl. Všetky nízke dámy asi poznajú to, ako každé kilečko navyše ihneď vidieť. Navyše som už v tom čase pracovala ako fitnestrénerka.

Chodili za mnou ženy, ktoré odo mňa chceli pomoc s problémom, v ktorom som sa sama topila. Niekoľkokrát som si povedala, že od pondelka už naozaj začnem cvičiť. Ale to je strašne málo. Hanbila som sa vyhľadať cudziu pomoc, pretože som sa bála počuť pravdu o tom, že som naozaj „silnejšia“ a že by som s tým mala niečo urobiť.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra