Ľubo z Extrémnych premien SCHUDOL 108 kíl: Ako VYZERÁ tri mesiace po šou?

24.9. 10:33 Ako vyzerá dnes?

Ako tretí sa v 4. sérii Extrémnych premien pustil do boja s kilami Ľubomír Sedliaček (27) zo Žiliny. S trénerom Marošom Molnárom (49) schudol neuveriteľných 108 kg. A keďže sa šou vždy točí v predstihu, zaujímalo nás, ako si udržuje váhu. Od poslednej klapky totiž ubehli už tri mesiace, počas ktorých sa mohlo všeličo pomeniť.

Ľubo bol ešte nedávno pre komplexy stále zavretý doma a nikam nechodil. Jediné, čo ho zaujímalo, boli počítačové hry. Asi len málokto by mu uveril, že kedysi bol oduševneným športovcom, pričom najviac miloval hokej. Po zranení kolena začal priberať a nadobro s ním sekol. Jeho ručička na váhe ukazovala 193 kíl. Vďaka šou však schudol vyše 100 kíl a dokonca si našiel aj priateľku. „Stále sme s Jessicou spolu. Užívame si spoločné chvíle a všetko, čo spolu podnikáme,“ netají sa. Jej vďačí aj za veľkú podporu, keď mal komplikácie po operácii. „Boli tam aj komplikácie a vôbec to nebolo ľahké! Neviem, ako by som to zvládol bez svojej priateľky, venovala mi vtedy všetok svoj čas a bola pri mne 24/7. Je to obrovský zásah do tela, no myslím si, že pán docent Boháč odviedol vynikajúcu robotu a aj počas problémov bol neustále k dispozícii na telefóne a všetko sme hneď riešili. Som veľmi spokojný a vďačný za to, ako vyzerám,“ dodal nadšene.

Iba 27-ročný Ľubomír Sedliaček z Extrémnych premien sa vyjedol na neuveriteľných 193 kíl.
Iba 27-ročný Ľubomír Sedliaček z Extrémnych premien sa vyjedol na neuveriteľných 193 kíl.
Zdroj: tv markíza

AKTUÁLNE FOTO ĽUBA SI POZRITE TU!

No a udržal si váhu? "Váhu si stále držím, raz za 2 týždne sa prevážim, aby som vedel, na čom som – najviac som mal navyše 2-3 kilá. Momentálne je moja priorita váhu stabilizovať aj po konzultácii s Miškom Páleníkom, keďže som po operácii išiel kaloricky neskutočne nízko, aby sa mi podarilo aj pri obmedzenom pohybe chudnúť. Dal som telu za celý rok neskutočne zabrať, treba si aj oddýchnuť,“ hovorí mladík pre Markiza.sk. AKO VYZERÁ ĽUBO DNES? POZRITE SI FOTO TU.

Zdroj: Pluska.sk

PREČÍTAJTE SI AJ:

Video