×
#Ľudia

Lívia Bielovič otvorene o ROZVODE: Bolo to na hrane medzi životom a smrťou!

10.9. 2022 14:13 Herečka Liv Bielovič otvorene hovorí o svojom rozvode, aby ukázala aj iným ženám, že sú aj iné možnosti, píše Šarm.

Slovenská herečka síce v televízii pôsobí ako vyrovnaná a šťastná žena s nastavenými prioritami, ktorá si žije pokojný život. No nie je všetko tak ako sa zdá. Život otestoval aj Líviu. Táto skúška jej dala zabrať a dokonca ju dostala až na okraj života. V minulosti si totiž prešla rozvodom, ktorý ju poznačil natoľko, že dnes si už dáva pozor.

Liv Bielovič hviezdi v Druhej šanci, kolegov by nevymenila za nič.
Zdroj: instagram.com/livbielovic_official

"Podvedome som chcela zmenu. Uvedomila som si to, až keď sa to začalo prejavovať na mojom fyzickom zdraví. Moje telo mi jasne naznačovalo, aby som sa posunula. Uvedomila som si to až na hrane medzi životom a smrťou,“ otvorene priznala. Lívia sa aj napriek tomu snažila zachrániť rodinu, no cena, ktorú bola ochotná zaplatiť už dávno odznela. FOTO LÍVIE NÁJDETE V GALÉRII TU!

„A tak som v istom momente skončila v nemocnici, kde som bojovala o holý život. Našťastie som sa z toho rýchlo dostala, no odchádzala som odtiaľ ako iný človek. Verím, že mnoho žien zabúda na to, že ak tu chcú byť pre svoju rodinu, potrebujú byť najprv samy v pohode. Namiesto toho, aby sa najprv postarali o seba, radšej obetujú prvé posledné pre chlapa a zostávajú vo vzťahoch, ktoré nie sú v poriadku,“ odhalila bolestivú pravdu.

V prvom kole šou Tvoja tvár znie povedome stvárnila herečka Liv Bielovič speváčku Lady Gaga.
Zdroj: TV MARKÍZA

Dnes je z nej iná žena. Zocelilo ju to, no najmä ju to naučilo, ako a čo robiť. Zmeny prichádzali postupne. „Začala som sa učiť, ako mať rada samu seba. Liečbou bola pre mňa muzika, knihy a štúdium, ktoré mi otvorilo nové obzory,“ dodala herečka, ktorá môže byť mnohým inšpiráciou. FOTO LÍVIE NÁJDETE V GALÉRII TU!