Foto: Instagram
#Ľudia

Lela Ceterová rodila s COVIDOM: Sú s dieťatkom v poriadku?

2.12. 2021 17:30 Partnerka legendárneho MMA zápasníka Karlosa Vémolu prežíva krásne obdobie. "Tak mi je do plaču, ako tých 9 mesiacov ubehlo..už o pár hodín budeš tu, ani zaspať nemôžem," avízovala v pondelok mamička na svojej sociálnej sieti a včera prišlo očakávané bábätko na svet!

"Či už ste prvá mamička alebo ste tehotná so svojím druhým alebo kludne aj tretím dieťatkom, tých deväť mesiacov, ktoré vedú k narodeniu, je nepopierateľne úžasné. Život - zmena - skúsenosti. Zajtra už konečne prichádza ten deň D. Už sa ťa nevieme dočkať doma. Konečne sa dozvieme, či budeš dievčatko či chlapček," napísala v pondelok  snúbenica českého bojovníka Karlosa Vémolu na svoju sociálnu sieť. Neprešlo ani 24 hodín a krásne zdravé dieťatko legendy UFC je na svete.

lela
Zdroj: Instagram

"Chcem poďakovať celému tímu sestričiek, doktorov a primárovi MUDr. Hynekovi Heřmanovi z nemocnice  za prvotriedny pôrod, ktorý bol pre mňa veľmi psychicky náročný, vzhľadom na to, že som pred pár dňami dostala covid. Veľmi sme sa s Kajom tešili na tento krásny okamih narodenia nášho druhého dieťatka, avšak kvôli covidu nemohol byť pri pôrode. O to viac sa teším, keď budeme môcť byť spolu všetci štyria. Doteraz ma Karlos zahŕňal veľkou dávkou sily a lásky, to všetko zvládnuť. Za toto Ti chcem moc poďakovať. Milujem Ťa. Chýbate mi s Lilinkou a už sa za vami teším domov," vyznala im lásku čerstvá druhorodička.

FOTO z pôrodnice V GALÉRII - Dozviete sa aj MENO a POHLAVIE tu:

Video