×
#Ľudia

Laura z Love Islandu zverejnila uplakanú FOTKU: Čo sa deje s jej Martinom, nevie zniesť

3.3. 9:34 Každý, kto pozeral prvú sériu česko-slovenského Love Islandu, vedel, že tí dvaja sú si súdení.

Slovenka Laura Chrebetová a Čech Martin Kulhánek boli v šou nerozluční, ich vzťah nesprevádzali drámy ani pochybnosti. Z Kanárskych ostrovov odišli ako víťazný pár, ktorý získal 75-tisíc eur. Peniaze investovali do spoločného bývania a svoj vzťah posunuli na vyššiu úroveň aj zásnubami. Pár, ktorý spojila reality šou, teraz paradoxne rozdelila iná. Na obrazovkách Markízy aktuálne beží druhá séria drsnej reality šou Survivor. Jedným zo súťažiacich, ktorý v neľútostných podmienkach bojuje o výhru, je aj Martin. Ponuku účinkovať v šou a vycestovať do Dominikánskej republiky pritom dostala aj Laura, lenže prioritu dostalo ich hniezdočko, ktoré si budujú na Slovensku,

"Oslovili nás s tým, že by chceli, aby jeden z nás bol v Survivori. Tým, že teraz dorábame dom, sme bývali u mojich rodičov. Nechcela som nechať Martina doma s mojimi rodičmi a nechať dokončenie domu naňho, keď to tam nepozná,“ vysvetlila v rozhovore pre Voyo s dodatkom, že inak by veľmi rada do šou išla. Martina napokon do Dominikánskej republiky povolali ako náhradníka na poslednú chvíľu. "Nestihol sa vypapať, nestihol si vybudovať kondičku,“ zhodnotila Laura nezávideniahodnú situácia svojho priateľa v šou, kde súťažiacim chýba jedlo a spia na tvrdej zemi. Martina vychválil, že je perfektný chlap aj partner. "Sme spolu rok a pol a nenašla som na ňom chybu, čo mi vadila,“ povedala.

Laura našla šťastie v Love Island a už ho nepustila.
Zdroj: RYON

Brunetka je bez svojho milého už vyše mesiaca a najnovšie sledovateľom na sociálnej sieti priznala, že sa poriadne trápi. "Priznávam, je to ťažké. Je ťažké myslieť na to, že ten váš najbližší je niekde na druhej strane sveta, trápi sa a hladuje. Sú dni, keď nemám chuť sa ani postaviť z postele, nemám chuť pridávať nič na Instagram, čo ste si už určite všimli, ale rozmýšľam nad tým, ako sa asi má. Občas ma hnevajú komentáre typu: ´Však je tam pár dní a už tam vyplakáva.´ Áno, aj ja plačem a to mám čo jesť, mám kde spať a mám pri sebe svojich blízkych. Ani si neviem predstaviť, aké ťažké to musí byt pre Martina,“ vypísala sa z pocitov a zastala sa svojho partnera, ktorý si v šou siaha na psychické dno. UPLAKANÚ FOTKU LAURY A ZÁBERY MARTINA V ŠOU SURVIVOR NÁJDETE V GALÉRII.

Video