Foto: Rich Fury
#Ľudia

EMMY AWARDS: Kto si požičal šaty od sestry a ktorá herečka bola kráľovnou gýču?

Foto: Rich Fury
#Ľudia

EMMY AWARDS: Kto si požičal šaty od sestry a ktorá herečka bola kráľovnou gýču?

21.9. 11:05 V nedeľu sa opäť predviedli hviezdy na červenom koberci. Pozrite na šaty Kate Winslet, sestier Olsenových a ďalších! Píše portál sarm.sk..

Na 73. ročníku odovzdávania amerických televíznych cien Emmy v Los Angeles v nedeľu 19. septembra 2021 sa stretla kopa známych tvárí. Dramatický seriál Koruna získal najviac cien Emmy.
Zdroj: FOTO TASR/APChris Pizzello

Najväčším víťazom Emmy Awards sa stal suverénne  seriál Koruna, ktorý vysielala stanica Netflix. Získal sedem nominácií, ktoré všetky aj premenil a odniesol si tak rovnaký počet cien. V kategórii Najlepšia herečka kraľovala Olivia Colman, najlepším hercom sa stal jej seriálový kolega Josh O´Connor, ale séria The Crown dostala aj cenu za najlepší scenár či réžiu. Jednoducho,  príbeh o britskej kráľovskej rodine to vyhral na všetkých frontoch. Na svoje si prišla aj Kate Winslet, ktorá za minisériu Mare of Eastown získala cenu najlepšej herečky v miniseriáli.

Kate Winslet prevetrala nenápadnú čiernu róbu z dielne Giorgio Armani
Zdroj: Rich Fury

A kto by podľa vás získal cenu za najlepší outfit? Na červenom koberci bola neprehliadnuteľná Anna Taylor-Joy, ktorá sa preslávila hlavnou úlohou v seriáli The Gambit, zažiarila v šatách Dior. Ak ide o outfit, herečka Elizabeth Olsen sa zverila do rúk svojich slávnych sestier, dvojičiek Ashley a Mary – Kate Olsen, ktoré sa presadili aj vo svete módy a založili si značku The Row. Elisabeth sa na  slávnosti  v jednoduchej krémovej róbe. Bola to prehliadka nádherných kreácií, ale aj gýču, pozrite si všetky fotky v galérii.