×
#Ľudia

Kristína Tormová PREHOVORILA: Prečo ju už nevidíte v televízii?

12.6. 20:15 Kam zmizla a prečo ju už nevidíme na televíznych obrazovkách?

Herečka a moderátorka, ktorá sa ukázala vo viacerých filmoch a seriáloch, akoby zavesila kariéru na klinec. Po založení rodiny sa po nej zľahla zem a tentokrát prehovorila o tom, prečo ju už nevidíme v žiadnej televíznej šou na poste moderátorky alebo po boku jej hereckých kolegov.

Kristína Tormová.
Zdroj: EMIL VAŠKO

„Mňa už ani nikam nevolajú, lebo za tých deväť rokov som všetko odmietla okrem seriálu Som mama, lebo to mi nedovolili odmietnuť," prezradila Kristína a pokračovala: "Neviem skĺbiť herecký život s rodinou a myslím si, že by mi to bolo potom ľúto, lebo ten čas s deťmi mi nikto nevráti. Dobrovoľne som sa vzdala hereckej práce, a preto som sa dala na tú prácu, ktorú robím, že píšem,” povedala otvorene trojnásobná mama, ktorá sa popri tomu venuje aj podnikaniu v oblasti odevného priemyslu.

Avšak na dobrú moderovačku však nezanevrela: "Keby teraz prišla nejaká ponuka na moderovanie, niečo zaujímavé, tak to by ma bavilo, lebo to nie je až tak časovo náročné ako seriál. Moderujem naozaj rada, lebo si tam spájam vyštudovanú dramaturgiu so štipkou môjho exhibicionizmu a veľmi mi to vyhovuje,” uzavrela Kristína pre pluska.sk.

FOTO KRITÍNY TORMOVEJ V TELEVÍZII NÁDETE V GALÉRII TU!

Video