Kristína Kocian
Foto: Instagram/@kika_kocian
#Ľudia

Kristína Kocian prerazila so zdravými receptami: Ako vyzerá jej životný štýl?

Kristína Kocian
Foto: Instagram/@kika_kocian
#Ľudia

Kristína Kocian prerazila so zdravými receptami: Ako vyzerá jej životný štýl?

21.2. 6:01 Jednou z najväčších lások Kristíny Kocian je dobré a zdravé jedlo, ktorému sa venuje aj vo svojej relácii Zdravá maškrta. Navyše pestuje zdravé rituály, veľa cvičí a objavuje nové chute.

8.30 Pokiaľ nenakrúcam, práca mi dovoľuje v bežné dni vstávať až takto neskoro. Keď zazvoní budík, okamžite vstávam a deň začínam sprchou so striedaním teplej a ľadovej vody. Je to jeden z mojich rituálov už veľa rokov a nedám naň dopustiť. Prekrví celé telo a poriadne ma zobudí.

9.00 Začínam pracovať. Vybavujem e-maily a dohodujem si stretnutia. Takto ráno si prejdem, čo musím v ten deň spraviť a na čo sa mám pripraviť. Snažím sa program naplánovať tak, aby som všetko stihla a aby som večer nemala pocit, že idem vypľuť dušu.

10.00 Idem do fitka alebo niekam na dynamickú prechádzku. Cvičím s činkami a väčšinou sa sústreďujem na nohy a zadok alebo na brucho. Čiže všetky tie príjemnosti ako drepy s váhami, mŕtvy ťah, leg press alebo niekoľkominútový plank. Ak ešte vládzem, pridám k tomu pätnásťminútový intervalový tréning buď s behom, alebo s „angličákmi“. Vo fitku sa viem naozaj poriadne „zničiť“.

12.30 Raňajkujem. Áno, viem, pre niekoho asi nepredstaviteľné, ale väčšinou je mojím prvým jedlom obed. Veľmi často si na obed doprajem buď raňajkovú misku, alebo vajíčka so šunkou a slaninou, čiže vyslovene raňajkové jedlá. Akurát v trošku posunutom čase. Niekedy si dám aj výdatnú polievku alebo niečo mäsové.

autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia