Foto: Instagram / @adamlevine
#Ľudia

Krásne slová najsexi muža planéty: Koronavírus prináša nádej! Svet na druhej strane bude INÝ

Foto: Instagram / @adamlevine
#Ľudia

Krásne slová najsexi muža planéty: Koronavírus prináša nádej! Svet na druhej strane bude INÝ

26.4. 2020 6:01 Na začiatok musíme povedať, že hlas tohto muža a celá jeho kapela nás baví, ale nikdy sme nejako nepostrehli nijaký zvláštny závan sexepílu jej hlavného aktéra. Až do istého momentu.

Kým to nezačal hrať na tvrďasa! Čierna štica, ostré črty, hustá brada, prenikavé oči a neskutočne vyrysované telo, to je celé veľmi silné afrodiziakum.Podľa nášho názoru by sa už nikdy nemal holiť (a obliekať si tričko). Že o kom hovoríme?

ADAM LEVINE!
Frontman kapely Maroon 5 bol v roku 2013 časopisom People korunovaný titulom najsexi žijúci muž. „Väčšinu svojho života trávim takmer nahý. Často mi ľudia hovoria, že som nevhodne málo oblečený. Ale žijem v Kalifornii, je tu teplo, tak čo?“ povedal v súvislosti s fotením pre časopis Cosmopolitan, ktoré malo upozorniť mužov na nutnosť prevencie rakoviny prostaty a semenníkov.

Jeho posteľou prešli také hviezdy ako Jessica Simpson, Cameron Diaz či Maria Šarapova. Na adresu niekdajšej tenisovej jednotky si pustil ústa na špacírku: „Nevydala pri sexe ani hlások, neviete si predstaviť, aký som bol sklamaný. Myslel som si, že to bude ten typ, čo si to nahlas užíva a kričí od rozkoše. Namiesto toho tam ležala ako mŕtva žaba. Ešte sa aj naštvala, keď som začal vzdychať ja, vraj sa nemôže koncentrovať. Bol som z toho taký frustrovaný, že som potom niekoľko mesiacov bral antidepresíva. Bol to ešte väčší šok, ako keď som zistil, že Santa neexistuje.“ Nie, toto nie sú tie "krásne slová" z úvodu! (Článok pokračuje na druhej strane)