×
Foto: EMIL VAŠKO
#Ľudia

Kramár ŠOKOVAL v živom vysielaní: Odvážne slová o ROZVODE!

18.1. 19:44 Maroš Kramár aktuálne účinkuje v novom markizáckom seriáli Mama na prenájom, o ktorom prišiel porozprávať do Telerána. Spoločnosť mu robila aj jeho seriálová dcéra, Kamila Heribanová.

Seriálová novinka Mama na prenájom strhla divákov už po prvej časti. O natáčaní a samotnej atmosfére na scéne prišli do Telerána porozprávať Maroš Kramár a jeho seriálová dcéra Kamila Heribanová. Pred vysielaním ešte netušila, akú podpásovku jej v živom vysielaní uštedrí Maroš. Kamila sa netají tým, že v seriáli účinkuje po 6 rokoch, ktoré strávila na materskej. A keďže teraz je zaneprázdnená, o deti sa tak častejšie stará aj jej manžel Dano Heriban.

“Danko sa o chlapcov krásne stará! S úplne pokojným svedomím idem do práce a viem, že je o nich krásne postarané,” nešetrila chválou Heribanová. “A na konci seriálu príde rozvod, ale inak to bude dobré,” zahlásil Kramár so smiechom v hlase, ktorý tak zrejme narážal na svoju skúsenosť. Táto jeho poznámka prekvapila aj moderátorku.

Kamila Heribanová (vpravo) v novinke Mama na prenájom.
Zdroj: tv markíza

“Odpadávam z týchto vtipkov takto na ráno,” netajila prekvapenie Lucia Hlaváčková. “Ale nie, fandím vám! To bol pokus o humor. Držím vám palce,” snažil sa zachrániť situáciu Maroš. O hercovi je dlhodobo známe, že čo na srdci to na jazyku, a niekedy utrúsi poznámky, ktoré ani tak nemyslel. FOTO MAROŠA A KAMILY NÁJDETE TU!

Zdroj: Pluska.sk

Video