×
#Ľudia

Kontroverzná šou Tri prasiatka: Chúlostivé témy a masturbácia vo videu!

13.8. 2022 20:11 Rádio Európa 2 prišla s novým konceptom, ktorý rozdelil fanúšikov na dva tábory.

Trojica moderátorov Oliver Oswald, Láďo Varecha a Samuel Procházka sa rozhodli chopiť šance a vyplniť dieru na rozhlasovom trhu. Po dlhých presviedčaniach sa vedenie rádia rozhodlo povoliť pikantnú šou, ktorá sa bude v rádiách vysielať v neskorých hodinách, a tak prilákajú väčšie množstvo poslucháčov. Témy sú však často na hrane a niekedy prekročili aj pomyselnú hranicu slušnosti.

„Tri prasiatka sú špecifický obsah pre špecifickú kategóriu. V súčasnosti na Slovensku nikto nerobí takúto pikantnú šou, a už vôbec nie v rádiu. Náš marketing je postavený na tom, že máme gule. No nechceme to robiť celé plytké, voláme si aj odborníkov a hovoríme o veciach, ktoré sú tabu a snažíme do toho priniesť aj istú dávku humoru,“ prezradil Oliver Oswald pre portál Refresher.

Čo však nedomysleli sú videá pridávané na streamovaciu platformu YouTube, ktorá je populárna aj v mladších kruhoch. Práve tam sa nachádzajú videá z nahrávania šou Tri prasiatka, kde si aj maloletý divák mohol pozrieť masturbovanie takmer v priamom prenose či oplzlé reči. Presa sa rozprávajú o sexuálnych témach otvorene, no môže to napáchať viac škody ako úžitku.

Pod príspevkom sa nahromadili zdesené komentáre, ktoré narážajú na obsah ich tvorby. "Dno sa dá vždy preraziť..." píše Dominik. Pridal sa aj Andrej: "Ja si myslím, že je to extrémny prešľap, ktorý by sa mal dať nejako postihnúť vzhľadom na to, že to nebolo 18+ a pozerám na to ako pokus o akési zvýšenie sledovanosti. Možno sa mýlim každopádne za mňa hnoj." A komentáre sa neustále kopia. FOTO Z RELÁCIE NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video