Selena Gomez
Foto: Pictures.Reuters.com
#Ľudia

KONEČNE! Selena nahlas o vzťahu s Bieberom: Poviem vám, ako to medzi nami bolo NAOZAJ!

Selena Gomez
Foto: Pictures.Reuters.com
#Ľudia

KONEČNE! Selena nahlas o vzťahu s Bieberom: Poviem vám, ako to medzi nami bolo NAOZAJ!

6.11. 20:00 Boli párom snom, ktorých láska sa neskôr zmenila na nočnú moru. Selena Gomez vypustila do sveta nové pesničky, kde svojho ex Justina Biebera nešetrila a prezradila bolestivé detaily rozchodu.

Dlho bola ticho, ale s novým albumom povedala, ako sa veci mali. Justin Bieber a Selena Gomez dlhé roky fungovali ako pár a aj napriek početným pauzám a škrípaniam vo vzťahu boli ich skalní fanúšikovia presvedčení o tom, že jednoducho patria k sebe. Šťastný koniec sa však nekonal, teda aspoň nie pre Selenu a Justin si za pár týždňov našiel svoju Hailey. Expresne rýchlo sa zasnúbil a oženil. Zlatíčko Selena iba pekne a diplomaticky hovorila ako im to praje a nech sú spolu šťastní. Doteraz.

Justin a Selena v čase, keď tvorili šťastný pár.
Justin a Selena v čase, keď tvorili šťastný pár.
Zdroj: Profimedia

Pred pár dňami však do sveta vypustila hneď dve svoje nové skladby Lose You To Love Me a Look At Her Now, ktoré obe zachytávajú jej problematický vzťah s Bieberom. V prvej spomínanej svojmu ex vykričala, že si len dva mesiace po rozchode našiel niekoho iného ako by sa nič nedialo a že si vďaka vzťahu s ním prešla krízovým obdobím.

Look At Her Now je už menej emotívna a Selena sa v nej snaží ukázať, že spravila za vzťahom bodku a všetko zlé ju niekam posunulo. Veď ako inak. Selena dokonca ani nerobila žiadne tajnosti okolo obsahu jej nových pesničiek a v jednej talkshow rázne vyhlásila, že sú o jej skutočných pocitoch a chce aby ich počul aj jej ex.

Justin Bieber, Hailey Bieber
Justin Bieber, Hailey Bieber
Zdroj: Profimedia.sk

Jej kamarátka Taylor Swift o nových hudobných počinoch Seleny povedala, že je to to najlepšie, čo sa jej zatiaľ podarilo vytvoriť. Ako blízka osoba videla, že Selena si prešla naozaj ťažkým obdobím nie len v rámci rozchodu, ale aj vážnych zdravotných problémoch. Smútok však dokázala premeniť na umenie, z hudby urobila svoju terapiu a zlomené srdce premenila na hit, ktorý patrí k súčasne najhranejším.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra