×
#Ľudia

Komička Simona sa ukázala bez šiat: Nemusíme všetci vyzerať ROVNAKO!

25.2. 2022 23:04 Keď miluješ svoje telo, nepotrebuješ nabrať odvahu na to, aby si ho ukázal celému svetu. Komička Simona Salátová je toho dôkazom a všetky ženy by si z nej mali brať príklad.

O body positivity sa hovorí už dlho, no stále nie dostatočne. Simona sa preto rozhodla urobiť osvetu. "Ešte si asi chvíľku pôjdem na tej vlne #bodypositivity aj keď som si tu našla pár komentárov ľudí, ktorí si ešte stále myslia, že toto je vojna tučných proti zvyšku krásneho sveta. Bodypositivity je v prvom rade filozofia, ktorá hovorí o tom, že treba poznať svoje pozitíva a aj svoje nedostatky. Len ak ich prijmeme, vieme ich spravovať, ovládať a prípadne meniť. Veľmi by som si priala, aby sme v tomto svete pochopili, že nemusíme všetci vyzerať podobne, aby sme boli spokojní. Veď ani šťastnými nás nerobia rovnaké veci a je to okej," hovorí komička, ktorá sa netají tým, že jej život bol tŕnistý. Istý čas pobudla aj v detskom domove. "Mám taký reflex z detstva, keď ide o jedlo. Dlhšie som niekedy nedostávala najesť, tak som sa potom musela prejesť. Mám pocit, že sa musím najesť, keď je, lebo potom už nebude,“ vysvetlila v podcaste Lifestyle Theory pôvod svojho problému.  Dodala, že najťažšie životné obdobie prežila, keď mala 18 rokov.

FOTKY SIMONY BEZ ŠIAT NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

"Skrachoval mi vtedy podnik a otehotnela som. Počas stresu som pribrala. Robila som síce ako čašníčka a mala som výdaj energie, ale doháňala som to večerou. A tehotenstvo? Vtedy som pocítila, že môžem všetko jesť. Vypapkala som sa na 140 kíl," priznala. Simona však konečne našla šťastie. Je z nej vyrovnaná a sebavedomá žena a to aj vďaka tomu, že našla oporu vo svojom priateľovi s umeleckým menom Joe Trendy. Komička sa teraz snaží pomôcť ostatným dievčatám, ktoré majú problém prijať svoje telo také, aké je. Ide im príkladom a ukázala celému svetu svoje telo, aj keď možno nie je dokonalé. Fotky nájdete v našej galérii TU.