Koleduje si Kate o PROBLÉM? Harry nabonzoval, čím princezná popudila kráľovského svokra Karola

Na samotnom podujatí kráľ ani kráľovná podľa Daily Mail neprejavili voči princeznej z Walesu žiadne známky hnevu či mrzutosti a užívali si kvetinovú výstavu. Karol III. a Camilla absolvovali samostatné prehliadky niektorých záhrad, pričom kráľ prezradil, že hľadá rastliny, ktoré by nahradili tie, ktoré jedli králiky v Highgrove.

Kráľ Karol III. a Camilla absolvovali samostatné prehliadky niektorých záhrad.
Zdroj: WPA Pool

Princ Harry sa vo svojej knihe vyjadril, že sa Karolovi III. a Camille "nepáčilo, keď William a Kate odvádzali od nich pozornosť". Harry sa zmienil o konkrétnej príležitosti, keď mala Kate prijať angažmán v tenisovom klube v ten istý deň, keď sa Karol III. a Camilla mali objaviť inde na oficiálnom podujatí, čo bolo podľa jeho slov "prísne zakázané".

Podľa zdrojov Daily Mail z okolia kráľovskej rodiny sa mnohí obávajú, že Kate svojou popularitou zatienila kráľa Karola III.
Zdroj: WPA Pool

Podľa prieskumu portálu Sky News je najpopulárnejším členom britskej kráľovskej rodiny princ William. Po ňom nasleduje princezná Anne, dcéra zosnulej kráľovnej Alžbety II. Tretia najpopulárnejšia je princezná Kate a až po nej nasleduje kráľ Karol III. VIAC FOTO V GALÉRII.