×
#Ľudia

Kolárovského MAMA prehovorila: Čo hovorí na rolu BABKY? A kto je Matúšov otec?

17.7. 19:26 Ako reagoval Matúš už vieme, ale ako vzala rolu babky jeho mama Viera?

Slovák je už na prvý pohľad zaujímavý svojím exotickým pôvodom, no nikdy sme nevedeli ako je na tom jeho rodina. Tentokrát sa však Matúšova matka otvorila a prezradila, ako to v skutočnosti bolo. Po tom, ako sa Viera presťahovala do Londýna za lepším životom zistila, že jej odlúčenie od domova chýba. Tak sa rozhodla liečiť svoje nešťastie nákupmi a spoločnosťou s kamarátkami na večerných tancovačkách. Tak sa zoznámila s mladíkom z Kapského Mesta. Síce to bol románik, ktorý nemal dlhodobú trvácnosť, no nečakala, že z tejto krátkej romanci vzíde dieťa: „ Nič záväzné z toho nebolo a vedela o tom len moja kamarátka. O mesiac nato som sa začala cítiť fyzicky divne, tak som si kúpila dva tehotenské testy. Mala som dvakrát potvrdené, že je to tak… Mala som 21 rokov," prezradila pre Rádio Slovensko.

Stal sa známym vďaka markizáckemu seriálu Pán profesor. Na snímke s kamarátmi a kolegami MARTINOM KLINČÚCHOM, ADAMOM BARDYM a KRIŠTOFOM KRÁLIKOM.
Zdroj: PROFIMEDIA.SK

FOTO MATÚŠOVEJ MAMY NÁJDETE V GALÉRII TU!

V pokročilom štádiu tehotenstva sa však vrátila späť na Slovensko, kde priviedla na svet malého Matúška. Avšak obavy boli v tomto prípade oprávnené, keďže chlapec bol mulat nechcela, aby sa stretol s rasizmom a narážkami na jeho farbu pleti. . „Všetci boli ku mne milí, obdivovali, aká som mama, aké krásne bábo mám a mala som veľkú podporu svojich rodičov. Samozrejme, mala som celý čas veľkú potrebu sa brániť. Keďže Matúš je ‚mulatko‘, v čakárni som si občas vypočula aj narážky tohto typu. Celé jeho detstvo som bola veľmi ostražitá, aby mu nikto neublížil,“ povedala otvorene.

Ako reagovala Matúšova mama na to, že bude babka sa dozviete na ďalšej strane >>>

Video