Foto: Northfoto
#Ľudia

Kendall si poriadne zavarila: Pred celým svetom vyhlásila, ktorá zo sestier je NAJHORŠOU matkou

Foto: Northfoto
#Ľudia

Kendall si poriadne zavarila: Pred celým svetom vyhlásila, ktorá zo sestier je NAJHORŠOU matkou

14.12. 2019 8:19 V hre pravda či odvaha zvolila pravdu.

Kendall sa nedávno objavila v  šou "The Late Late Show with James Corden", v ktorej sa okrem iného hrá niečo ako hra na pravdu a odvahu. Pointou je, aby známe osobnosti odpovedali na otázky, na ktoré by inak dobrovoľne, a hlavne pre svoje vlastné dobro, určite neodpovedali. Keď však máte pred sebou nechutnosti ako 1000 ročný vaječný koňak, ktorý by ste inak museli vypiť, zrazu sa otázka nezdá byť až taká hrozná. 

A tak sa stalo, že Kendall sa otázku Zoraď rodičovské schopnosti svojich súrodencov od najlepšieho po najhoršieho rozhodla zodpovedať, a to nasledovne: samozrejme, niekoľkokrát zopakovala, že sú všetci úžasní a dokonalí rodičia, no nakoniec z nej vyšlo, že na prvej priečke je jej brat Rob, Khloe, Kim, Kylie a na poslednej je Kourtney. Publikum tlieskalo, Harry Styles, ktorý sedel oproti nej, sa s úžasom smial. 

Šou však pokračovala ďalej, ostatné zaujímavé otázky zostali nezodpovedané. Namiesto toho si však Harry "pochutil" na spermiách tresky či sušenom škorpiónovi, Kendall sa zasa rozhodla prejaviť odvahu namiesto pravdy a radšej si upila z lososového smoothie a požula sušený býčí penis

Video

Diskusia
#evahriesnedobra