×
#Ľudia

Kedy má Zuzka Plačková termín a pozná už pohlavie? Vieme ODPOVEĎ!

20.2. 2022 22:22 V utorok oznámila kráľovná Instagramu Zuzana Plačková, že čaká prvé bábätko. S manželom Reném sa tak čoskoro stanú rodičmi a fanúšikovia chcú vedieť všetky podrobnosti. Kedy má termín, pozná už pohlavie a ako zvláda prvé mesiace? Spýtali sme sa jej a ona narovinu odpovedala!

Zuzka a René zverejnili na Instagrame dojemné video, v ktorom prezradili svojim fanúšikom, že čakajú dieťatko. Pár okamžite zaplavila vlna gratulácií. "Konečne je to vonku, lebo ja už neviem koľko dní idem prasknúť," tešila sa Jasmina Alagič, ktorá je so Zuzanou dobrá kamarátka. Influencerom zablahoželali aj také známe mená ako herečka Karin Haydu, speváčky Daniela a Veronika Nízlové či Tina. 

Zuzana dojala svojich fanúšikov priznaním, kedy otehotnela. "Nám sa to bábätko zadarilo v našej v najhoršej životnej situácii, o ktorej všetci viete. A zadarilo sa nám hneď pár dní po tom. Ja som ani neverila, že keď som si urobila ten test, že to vlastne... Sa to stalo, pretože sme sa veľmi, veľmi dlhú dobu snažili o bábätko a nešlo to. A práve ten život nám nadelil toto šťastie, naozaj v najhoršej životnej situácii, ktorú sme doteraz zažili. A je to niečo úžasné," priznala Zuzana, ktorú sleduje na Instagrame 826-tisíc ľudí a patrí tak k najúspešnejším influencerom na Slovensku. V septembri minulého roka ju zadržala NAKA kvôli podozreniam z drogovej trestnej činnosti a niekoľko dní strávila v cele predbežného zadržania. "Keď nás chcete podporiť, kupujte naďalej moje produkty a ja si potom určite z toho niečo pekné pre bábätko kúpim," oznámila verejnosti. 

PRVÉ FOTKY S BRUŠKOM V NAŠEJ GALÉRII TU!

Je teda isté, že Zuzka by už mala byť v štvrtom mesiaci tehotenstva. "Bábätko príde na svet v lete, presný dátum si nechávam ešte pre seba," prezradila pre magazín EVA. "Čo sa týka vecičiek, ešte nemám nič, ale už som sa informovala o dodaní kočíka a výbavičky Dior," dodala. No a aké boli jej začiatky tehotenstva? Mesiac strávila v Mexiku, kde sa stretla aj so Separom a jeho priateľkou Cynthiou. Práve tá prezradila o Zuzkiných nevoľnostiach viac! Čítajte jej slová v našej galérii TU, kde nájdete aj Zuzkinu odpoveď na otázku, či už pozná pohlavie bábätka. GALÉRIA