×
#Ľudia

Keď sa vydáva jordánska PRINCEZNÁ: Svadba plná luxusu v PALÁCI, a pozrite na jej šaty!

16.3. 21:29 Dcéra jordánskeho kráľa Abdalláha II., princezná Iman Bint Abdulláh (26), sa na slávnostnom obrade v kráľovskom paláci vydala za finančníka gréckeho pôvodu. Veľkolepá svadba bola plná luxusu, na aký sme v arabskom svete zvyknutí.

Jordánska štátna televízia odvysielala obrad, počas ktorého si princezná Iman za prítomnosti kráľa, kráľovnej a ďalších členov kráľovskej rodiny, ako aj rodiny ženícha vzala za manžela Džamíla Alexandra Thermiotisa, gréckeho finančníka. Ako pripomína Plus JEDEN DEŇ, princezná Iman je najstaršou dcérou kráľa Abdalláha II. a kráľovnej Ránije. Absolvovala štúdium na Georgetownskej univerzite vo Washingtone.

Jordánska štátna televízia odvysielala obrad, ktorý sa konal v paláci.
Zdroj: gettyimages
Iman študovala v USA.
Zdroj: gettyimages

Veľkolepá svadba sa konala v kráľovskom paláci západne od hlavného mesta Ammán a bola plná luxusu. Nevesta mala na sebe drahé šperky a šaty z dielne svetového módneho domu Dior. Jej ženích Thermiotis sa narodil v roku 1994 vo Venezuele do rodiny gréckeho pôvodu a pracuje ako finančník v New Yorku. Jordánsky kráľovský dvor oznámil ich zasnúbenie vlani v júli. Abdalláh II. a Ránijá majú spolu ešte princeznú Salmu (22), princa Hášima (18) a korunného princa Husajna (28). FOTKAMI ZO SVADBY AJ ŠATAMI PRINCEZNEJ SA POKOCHAJTE V GALÉRII!

Video