Jessica na kráľovskej svadbe.
Foto: Getty Images
#Ľudia

Keď najlepšia kamoška Meghan Markle zverejnila TÚTO fotku, určite nečakala takéto reakcie!

Jessica na kráľovskej svadbe.
Foto: Getty Images
#Ľudia

Keď najlepšia kamoška Meghan Markle zverejnila TÚTO fotku, určite nečakala takéto reakcie!

8.11. 2019 7:00 Neprajníci si radi zgustnú na známych ľuďoch a často na nich nenechajú ani nitku suchú. Rovnako dopadla aj najlepšia kamarátka Meghan Markle. A to sa chcela iba pochváliť fotkou v plavkách. Jej reakcia stojí za to!

Najlepšia priateľka Meghan Markle, kanadská stylistka Jessica Mulroney, zverejnila na svojom instagramovom profile fotku v červených plavkách. Nič škandalózne, na prvý pohľad obyčajný záber z dovolenky, na ktorom sa chváli super postavičkou. Jej neprajníci však mali na to iný názor, čo dali najavo aj v komentároch.

Útočili na jej postavu a vylepšené prsia. Jeden z neprajníkov sa dokonca pýtal, či silikón pláva. Ak áno, jej deti potom nepotrebujú záchranné vesty. Ako vidno, ľudská závisť nepozná hranice. 

"Brings ten bathing suits... only gets to wear one on a balcony. All work no play in Cayman. I WILL BE BACK to play in the water with the kiddies."
Zdroj: instagram / @jessicamulroney

Jessica na to reagovala svojsky a v nasledujúcom statuse zverejnila vtipnú „výstrahu“ venovanú samej sebe. „Note to self. Never ever post another picture of myself in a bathing suit. Only wear parkas by the beach.“(Už žiadne foto v plavkách. Na pláž jedine v parke.) V komentári dodala: "Zdá sa, že foto v plavkách uráža moju kariéru, niektorých foloverov, organizácie, s ktorými spolupracujem a moje deti. Ale hádajte, čo.... je mi to jedno.“

Zdroj: instagram / @jessicamulroney

Väčšina sledovateľov sa však postavila na jej stranu. Chválili jej snahu a drinu, vďaka ktorej má štíhlu postavu, hoci je matkou troch detí. „Cvičili ste tak tvrdo, aby ste mali telo, ktoré máte. Je inšpirujúce vidieť, ako pracujete, staráte sa o tri malé deti a domácnosť, vysielate vlastnú show, spravujete svoje webové stránky,“ napísala jedna z obdivovateliek. 

autor:  Nina Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra