×
Foto: instagram Katarína Kadlecová
#Ľudia

Katka exkluzívne pre EVU: "Po tornáde som časť šatníka DAROVALA, nesúďte ma!"

11.2. 19:56 Katka sa rozhodla exkluzívne pre magazín EVA reagovať na všetky negatívne komentáre, ktoré sa na jej osobu nahrnuli.

Pozerali ste minulý týždeň reláciu Bez servítky? Tak vám neuniklo, že jednou zo súťažiacich bola aj hnedovláska Katka, ktorú živí móda. V relácií vystriedala viacero dych berúcich outfitov a Slovenky sa jednoznačne zhodli na tom, že má perfektný módny vkus. Viacerí však "zhejtovali" jej správanie či výzor. Katarína si o sebe prečítala počas posledných dní všeličo, pričom mnohí sa neštítili nechutných urážok. Na svojom Instagramovom profile preto zverejnila pred pár dňami stanovisko: "Ja si z toho nič nerobím, pretože sú to ľudia, ktorí ma vôbec nepoznajú, ktorí nevedia, že som mala ťažkú autonehodu. Ľudia, ktorí nevedia, že rozprávam tromi svetovými jazykmi. Ľudia, ktorí nevedia, že som prešla rakovinou kostí. To sú proste iba zbytoční ľudia, ktorí ma nepoznajú." Napriek tomu urážky pokračovali a dokonca sa stupňovali.

Módna štylistka zo šou Bez servítky Katarína Kadlecová.
Zdroj: archív nmh

Rozhodla sa preto opäť reagovať, no už prostredníctvom nášho magazínu. "Rada by som sa vyjadrila k celkovému vystupovaniu v šou Bez Servítky a ku negatívnym komentárom na sociálnych sieťach, ktoré sa na moju osobu nahrnuli. Išlo v nich najmä o môj výzor, správanie, či pokoru po chorobe," povedala nám Katka. "Každému z nás sa páči niečo iné a preto sa nevyrába na svete len napr. jeden typ topánok, že. Tu sa natíska otázka, či je môj výzor závislý od toho aký som človek. Pre mňa je pekná každá jedna žena, ktorá je so sebou spokojná taká, aká je. A to som aj ja," začala svoje rozprávanie.

A čo správanie?

Katka Kadlecová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CicQPf2LCK2/

Katka obhajuje aj svoje súťažné menu. Priznáva, že variť až tak nevie a preferuje rýchle jedlá. Myslí si však, že nech by pripravila hocičo iné, aj tak by sa to jej súperom nepáčilo. Viacerým Slovákom sa však viac ako jej jedlá nepáčilo to, ako vystupovala. Prišla im arogantná a namyslená. "Ľudia nechápu, že je to šou, ktorá je strihaná a spracovávaná. Niektoré vyjadrenia mohli byť preto vytrhnuté z kontextu. Ale samozrejme mohla som pôsobiť povýšenecky / arogantne, ale to nezmením. Ako som povedala na začiatku išlo prioritne o môj Instagram a myslím, že môžem povedať že sa to podarilo," hovorí. "K tomu či mám pokoru sa môže naozaj vyjadriť iba ten, kto takú zákernú chorobu s neistotou či prežije mal a bojoval s ňou. Každý sme iná osobnosť a rôzne situácie zvládame rôzne. Ja som v ťažkej situácii nepodľahla alkoholu ani drogám pracujem na sebe akoby sa nič nedialo aj keď telo mi občas ukáže kde je sever a bolesťami ma zrazí naspäť na zem, keď si uletím ale som silná osoba a vždy sa postavím a mierim ešte vyššie," dodala.

"Áno nezačala som po chorobe chodiť do kostola, ale upla som sa skôr na pomoc iným. Viete napríklad, že po tornáde u nás som časť môjho šatníka venovala tým, ktorým nič neostalo? Išla som a vybrala som z účtu peniaze a darovala ich tým ktorý ich potrebovali. Preto nikdy nesúďte ľudí, kým ich nespoznáte, podľa pár minútach v telke," uzavrela pre magazín EVA. VIAC FOTIEK KATKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video