×
Foto: instagram Katarína Kadlecová
#Ľudia

Katka z Bez servítky reaguje na NENÁVISTNÉ komentáre: Mám za sebou ŤAŽKÚ autonehodu aj..

6.2. 15:37 Nechutné komentáre ju nenechali chladnou.

Každý, kto sa prihlási do šou Bez servítky, bohužiaľ, musí rátať s tým, že sa určite nájde niekoľko hejterov, ktorým sa nebude niečo páčiť. Inak to nebolo ani v prípade mladej Katky Kadlecovej, ktorá tento týždeň súťaží o 1000 eurovú výhru a v minulosti sa takisto objavila v Nákupných maniačkach. Hnedovláska si o sebe na sociálnych sieťach prečítala viacero nechutných komentárov, ktoré sa týkajú jej vzhľadu. Jej reakcia však všetkých odrovnala.

Módna stylistka si z nenávistných slov nič nerobí. "Ja si z toho nič nerobím, pretože sú to ľudia, ktorí ma vôbec nepoznajú, ktorí nevedia, že som mala ťažkú autonehodu. Ľudia, ktorí nevedia, že rozprávam tromi svetovými jazykmi. Ľudia, ktorí nevedia, že som prešla rakovinou kostí. To sú proste iba zbytoční ľudia, ktorí ma nepoznajú," opísala ťažké chvíle. Katka hovorí, že má výrazné lícne kosti, no podľa nej to vyzerá dobre.

Katka v šou Bez servítky
Zdroj: instagram Katarína Kadlecová

Odborníčka na módu sa rozhodla zverejniť fotku z roku 2018. Napísala k nej: "To som ja. Písal sa rok 2018. Dva roky od autonehody a iba rok do rakoviny. Som stále rovnaká (až na to že už mám vrchnú peru 😂), ale som to ja, som drzá, smiešna, vtipná, krásna, škaredá, múdra, hlúpa... som všetko, my každá sme jedinečná," umlčala neprajníkov. FOTKU Z ROKU 2018 SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video