Foto: Getty Images
#Ľudia

Kate je "hotová": Čo si myslí o TV vystúpení švagrinej!

Foto: Getty Images
#Ľudia

Kate je "hotová": Čo si myslí o TV vystúpení švagrinej!

28.4. 7:00 Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa po dvojhodinovej relácii CBS dostali na titulné stránky po celom svete.

Aj keď tvrdia, že sa im po odchode z Veľkej Británie a usadení sa v Kalifornii darí, zrejme to muselo byť... Informácie o tom, čomu všetkému mali Meghan a Harry čeliť pod vplyvom britskej kráľovskej rodiny, pobúrili nielen ich verných fanúšikov, ale aj najbližších príbuzných.

Meghan moderátorke Oprah Winfrey hovorila o svojom duševnom zdraví a Harry ochotne diskutoval o vzťahu s otcom, princom Charlesom, a bratom Williamom. Vysvetlili, prečo Archie nedostal po narodení titul ani ochranku a prečo nedodržali tradíciu a nepózovali pre fotografmi ihneď po jeho narodení.

Anketa Myslíte si, že Meghan hovorila v rozhovore s Oprah pravdu?

Oprah sa vojvodkyni pýtala aj na to, ako sa k nej v paláci správali v porovnaní so švagrinou Kate a aký vplyv na ňu mali bulvárne médiá či sociálne siete počas jej kráľovského pôsobenia.

Buckinghamský palác na kontorverzné vystúpenie reagoval diplomaticky, tak ako sa na spoločenstvo ich postavenia patrí. Vo vyhlásení uviedol, že situácia ich „zarmútila“, no Sussexovci budú aj naďalej veľmi obľúbenými členmi rodiny. (pokračovanie na ďalšej strane)