×
#Ľudia

Karin Majtánová zhodila ŠTRNÁSŤ kíl a radí, ako sa VYHNÚŤ jojo efektu!

7.1. 19:08 Ako sa vyhnúť nepríjemnému jojo efektu?

Karin vyžehlené vlasy veľmi lichotia.
Zdroj: rtvs

Aj vy sa snažíte schudnúť, no bojíte sa, že po sviatkoch nastane neželaný jojo efekt? Karin radí, ako sa mu vyhnúť. "Počas Vianoc som si dala naše jedlá, ale s mierou. Nezjedla som vagón zemiakového šalátu, ale z každého len troška. Stačí si to nastaviť v hlave a človek to zvládne," odporúča. Dušuje sa, že počas sviatkov bol jej tanier oveľa prázdnejší ako obvykle. "Na Štedrý deň držíme prísny pôst. Počas slávnostnej večere podávame kapustnicu a ako katolíci ju robíme bez klobásy a akéhokoľvek mäsa, teda iba s hubami. Takže to nie je až také kalorické. Ešte som musela ochutnať mamin koláč štedrák, no ďalší deň som si už dávala väčší pozor, aby som sa vrátila do starých koľají," zrekapitulovala Karin svoje Vianoce.

Dlhoročná moderátorka Dámského klubu schudla cez rok štrnásť kilogramov, no na rozdiel od iných sa u nej nedostavil jojo efekt. "Nie je asi žiadnou novinkou, že jedálniček vám dnes odborníci pripravia na základe odberu vašej krvi. Zistia vám, čo je pre váš metabolizmus prospešné. Veľa som o tom počula, no spočiatku som neverila, že by som sa nemusela trýzniť a hladovať, ale, naopak, jesť a chudnúť. A teraz som sama dôkazom, že to ide. Ale jasné, človek musí byť odhodlaný a hlavne vytrvalý," hovorí s tým, že konečne môže jesť ovocie aj chlieb, pretože jej vyšlo, že si tieto potraviny môže dopriať bez výčitiek. Ako vyzerajú jej raňajky a ako cvičí?

"Doma si dám na raňajky jabĺčko a jogurt alebo syr s paprikou. No a keď sa najem po cvičení o deviatej alebo o pol desiatej, vychádza to práve tak, že znovu jem až okolo druhej, keď už mám po vysielaní. Nemám z toho žiadny stres. Keď sa fáza oddychu žalúdka aj predĺži, vôbec to nevadí. Hlavne by medzi jedlami nemal byť kratší časový odstup," hovorí. Karin Majtánovej k zmene postavy prospel aj pravidelný pohyb. Chodí na deväťdesiatminútové tréningy, kde cvičí v špeciálnom oblečení s vlastnou váhou a malými činkami. Úbor, ktorý vysiela elektrické výboje, jej zmršťuje svaly. "Cvičiť chodím dvakrát týždenne už dlhý čas. Neflákam to vďaka tomu, že sa tam objednávam na presný dátum a čas, takže si nedovolím vyhovárať sa. Zbalím tašku s oblečením a idem. Vychutnávam si aj dlhé prechádzky vonku," uzavrela Karin, ktorej to nesmierne pristane. FOTKY SCHUDNUTEJ KARIN SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU! Nájdete tam aj jej tipy na zdravé jedlá!

Zdroj: Pluska.sk