Karin Haydu
Foto: instagram / @karinhaydu
#Ľudia

Karin Haydu ukázala, ako vyzerá DOMA, vo svojej bubline: Ehm, to vážne?

Karin Haydu
Foto: instagram / @karinhaydu
#Ľudia

Karin Haydu ukázala, ako vyzerá DOMA, vo svojej bubline: Ehm, to vážne?

14.1. 17:48 Na niektoré dámy je radosť pozrieť. Jednou z nich je slovenská herečka Karin Haydu, ktorá akoby nestarla!

Karin Haydu má 43 rokov a vyzerá neuveriteľne sviežo! Je povestná svojimi krásnymi, bohatými vlasmi a dokonalým líčením (ktoré si neodpustí ani v domácej bubline - FOTO).

Nie sú to však len dokonalé vlasy a mejkap, čím sa herečka môže pochváliť. Rovnako bezchybná je jej pleť a najmä zmyselné božské pery!

Karin dobre vie, že sa svojmu zovňajšku pribúdajúcimi rokmi musí venovať - vo svojom živote ignoruje alkohol a cigarety a pravidelne sa hýbe. Mimochodom, ak ste si mysleli, že na jednej-dvoch cigaretkách denne nič nie je, mýlite sa. Nikotín obsiahnutý čo i len v jednej cigarete váš organizmus doslova vysušuje! Prispieva tak k dehydratácii pokožky, ktorá je náchylnejšia na tvorbu vrások.

Zdá sa, že čím je
Zdá sa, že čím je "staršia, tým je krajšia". Pozrite si galériu.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Áno, zdravá a vyvážená strava dokáže veľa, no v istých veciach je predsa len dobré si pomôcť. Karin, rovnako ako ix ďalších celebrít, nedá dopustiť na príjem kolagénu, ktorý sa rokmi z tela stráca a v mene krásy a zdravia je potrebné ho zodpovedne dopĺňať.

Preto ak ste sa v novom roku rozhodli zahájiť zdravší a štíhlejší život, inšpirujte sa Karin. Prestaňte fajčíť a zaobstarajte si kolagén. Dostanete ho vo forme prášku, ktorý jednoducho rozpustíte vo vode a vypijete. Po schudnutí vám pomôže získať lepšiu elasticitu pokožky a je tiež významným prvkom pri budovaní svalovej hmoty či regenerácii po cvičení. Pozrite si GALÉRIU, ako fantasticky Karin vyzerá!

Anketa
Myslíte si, že Karin Haydu na svoj vek NEVYZERÁ?
  • 93%
  • 7%

Video

Diskusia