×
#Ľudia

JLo nafotili na ulici s jej 15-ročnými dvojičkami: TAKTO syn a dcéra teraz vyzerajú? Fíha

12.6. 21:08 Spevácka diva Jennifer Lopez a jej manžel, herec Ben Affleck, konečne našli svoj vysnený dom.

Luxusná rezidencia ich vyšla na 60 miliónov dolárov a nachádza sa v kopcoch nad Beverly Hills. Ako píše magazín Hola, dom má 12 spální, 24 kúpeľní a neskutočných 15 krbov. Aktuálne prebieha sťahovanie a ako je jasné, Jennifer má čo zariaďovať. Fotografi ju teraz zastihli v uliciach Los Angeles pri nákupoch doplnkov do domu. Spoločnosť jej robili jej dvojičky, syn Max a dcéra Emme, ktoré má s exmanželom, spevákom Marcom a Anthonym. Sú z nich už 15-roční tínedžeri a ako ukázali fotky, mamu už čoskoro dorastú!

Jennifer Lopez a jej deťúrence v roku 2015.
Zdroj: Getty Images

O výchove tínedžerov porozprávala Jennifer nedávno v rozhovore pre The View. Priznala, že ani Maxovi a Emme sa nevyhli tínedžerské výkyvy nálad. Povedala dokonca, že ju "bolí srdce“, keď vidí, že sú jej deti zamknuté v izbách. "Toto je to obdobie, keď s vami deti nechcú toľko hovoriť a svojím spôsobom sa od vás odpútavajú. A je to potrebné. Rozumovo to chápem, ale moje srdce… Moje srdce bolí,“ porozprávala JLo s tým, že jej chýba tráviť čas s deťmi ako kedysi.

Emme a Max oslávili 15. narodeniny vo februári, slávna mama nezabudla na verejné vyznanie. "Som na vás oboch taká pyšná. Prinášate toľko radosti a šťastia do mojej duše. Ľúbim vás naveky vekov,“ rozcítila sa Jennifer. Emme zdedila spevácky talent po mame a identifikuje sa ako nebinárna, teda necíti sa ani ako dievča, ani ako chlapec. Aj JLo o nej už v minulosti hovorila s použitím rodovo neutrálneho zámena. AKO SPEVÁČKINE DVOJIČKY VYZERAJÚ? PODOBAJÚ SA NA SLÁVNU MAMU? POZRITE SI GALÉRIU!