×
#Ľudia

JLo a Ben Affleck majú aj 8 mesiacov po svadbe ZÁSADNÝ problém: Tie FOTKY to ukázali jasne

7.3. 12:32 Ich osudová láska je ako z románu, no ani u hollywoodskych hviezd nie je všetko slnkom zaliate.

Speváčka Jennifer Lopez a herec Ben Affleck sa k sebe vrátili po dlhých 17 rokoch. V minulosti už boli zasnúbení, no namiesto svadby ich lovestory skončila v roku 2004 rozchodom. Obaja odvtedy stihli prežiť iné vážne vzťahy, splodiť deti aj absolvovať trpké rozvody. Vyzretí a poučení si však k sebe cestu opäť našli. Ben pred rokom pokľakol pred svojou vyvolenou znova a tentokrát to dotiahli až pred oltár v Las Vegas. S Jen sú od júla 2022 manželia, no jedna vec im život poriadne strpčuje.

Jennifer Lopez a Ben Affleck spečatili svoju lásku v populárnej kaplnke A Little White Wedding Chapel v Las Vegas ako tisíce iných párov.
Zdroj: onthejlo.com

Hviezdny pár totiž nie a nie nájsť svoj vysnený domov. Po obhliadkach chodia od roku 2021, no hoci videli už množstvo luxusných nehnuteľností v Los Angeles a okolí, presťahovaní stále nie sú. Na prvé obhliadky chodili Jen a Ben s úsmevom ako dvaja zamilovaní študenti, ktorí si hľadajú prvý spoločný podnájom. Prešli však takmer dva roky a celebritným dnes už manželom úsmev z tváre zmizol. Na obhliadkach vyzerajú neraz mrzutí a rozladení, čo ukazujú aj fotografie.

V posledných dňoch to vyzeralo, že speváčka s hercom vysnené hniezdočko našli, lenže teraz obletela médiá správa, že z kúpy vily za 34 miliónov dolárov náhle odstúpili. Ako portál TMZ zistil z realitných kruhov, dôvod má byť pre manželov pozitívny, do oka im mala padnúť ešte lepšia ponuka. Dom, o ktorého kúpe majú jednať, sa nachádza v lokalite Pacific Palisades a je to hotový palác s 8 spálňami a 11 kúpeľňami. Ben a Jen si však priplatia, stojí totiž až 64 miliónov dolárov. Tak snáď to tento raz vyjde a konečne povolajú sťahovákov! MRZUTÉ FOTKY MANŽELOV AJ LUXUSNÝ DOM, O KTORÉHO KÚPU MAJÚ ZÁUJEM, SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII.

Video