×
#Ľudia

Jennifer Aniston: TOTO jem, aby som si udržala štíhle TELO!

13.1. 21:22 Populárna herečka Jennifer Aniston síce oslávi vo februári 54 rokov, no postavu jej môžu závidieť aj oveľa mladšie ženy. Teraz odkryla svoje tajomstvo a my vám ho prezradíme!

Ako to tá Jennifer robí? Aj vám vŕtalo hlavou ako sa darí populárnej herečke zo seriálu Priatelia udržiavať štíhlu postavu? Za všetkým stojí disciplína, šport a vycibrený jedálniček, ktorý hviezda dodržiava bez výnimky!

Jennifer Aniston
Zdroj: shutterstock

Raňajky

Svoj deň začína Jennifer pohárom teplej vody s citrónom. Do hodiny od prebudenia musí stihnúť raňajky, aby naštartovala metabolizmus. Na výber má vždy dve verzie - avokádo s vajíčkom a zeleninou alebo ovsené vločky s proteínom a ovocím. "Jedzte toľko ovocia a zeleniny, koľko len môžete. O to viac obmedzte cukor, pite veľa vody a poriadne sa vyspite," radí.

Vločky
Zdroj: Shutterstock

Doobeda stihne aj každodenný tréning. Ak ju prepadol vlčí hlad, zaženie ho nakrájaným ovocím alebo malým šalátom s vajíčkom, ktoré má vždy po ruke pripravené v chladničke. Na obed a večeru má vždy to isté menu, teda varenú alebo grilovanú zeleninu s kuracím mäsom, či rybou. Jennifer je v jedálničku striktná, no aj ona ho dokáže porušiť kvôli svojim tajným nerestiam. Tým je pizza a obľúbený nápoj Margarita. FOTKY JEJ VYŠPORTOVANEJ POSTAVY V PLAVKÁCH SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!