Foto: Michal Svítok
#Ľudia

Jej štýl prekročil hranice: Takto hodnotí našu prezidentku najväčší český odborník na etiketu

18.2. 2021 20:38 Najväčší český odborník na etiketu Ladislav Špaček pre Blesk pre ženy zhodnotil, ako je na tom v otázke módy naša prezidentka Zuzana Čaputová.

Pred šmrncovným lookom našej pani prezidentky skladajú klobúky aj skutoční odborníci na štýl. "V posledných mesiacoch je medzi političkami veľkou módnou ikonou prezidentka Slovenska, Zuzana Čaputová," píše v úvode svojho článku český Blesk.

"Zuzana Čaputová je "bezvadná"! Má svoj štýl, no včas si uvedomila, že reprezentuje Slovensko a veľmi dobre odhaduje príležitosti, etiketu i vhodnosť jednotlivých outfitov pre danú situáciu a miesto," hodnotí prvú dámu Slovenska bývalý hovorca zosnulého prezidenta Václava Havla a najväčší český odborník na etiketu, Ladislav Špaček. Všimol si aj to, že naša prezidentka vlastní veľkú zbierku ohromných módnych kúskov. "V drvivej väčšine sú "naprosto dokonalé"! Nešetril chválou Mr. Etiketa.

To, že Zuzana Čaputová je veľmi krásna žena, vnímajú aj za hranicami. "Jej veľkým darom sú prirodzene husté vlasy, ktoré má vždy krásne upravené. V minulosti boli rozpustené vlasy tak trochu na hrane, dnes už nie sme takí úzkoprsí. Prezidentka už pokojne môže nosiť rozpustený účes a tá slovenská to veľmi rada využíva," uzavrel.

Iba dodáme, že okrem toho, že pani prezidentka je úspešná, múdra, nádherná a charizmatická žena, má aj dokonalý vkus, ktorý pre svoju výnimočnosť už dávno prekročil hranice našej krajiny. Inšpiráciu tak neprináša iba nám - Slovenkám, ale aj celému svetu. 

POZRITE SI GALÉRIU. Je plná dokonalých outfitov našej prezidentky Zuzany Čaputovej.

Anketa Páči sa vám štýl našej pani prezidentky?