×
#Ľudia

Jééj! PRVÉ fotky Simy Magušinovej s KOČÍKOM: POZRITE, ako jej to PRISTANE!

1.2. 15:51 Sima Magušinová si materstvo užíva plnými dúškami!

Simine srdce si získal Michal Magušin (32), ktorého môžete poznať ako moderátora z televízie. O osudovej láske sa verejnosť dozvedela až pred dvoma rokmi, keď sa hudobníčka tajne vydala. Sima zverejnila fotografie z ich svadby a priznala, že zmenila aj priezvisko. „Môj milý je môj a ja som jeho. Je darom od Boha spoznať človeka, s ktorým chcete stráviť celý život a navzájom sa ťahať v láske k svätosti. Vyslúžili sme si sviatosť manželstva a je mi cťou volať sa Simona Magušinová. Toto meno bude aj moje umelecké. Súkromie naďalej veľmi odhaľovať nebudem, ale chcela som sa s vami o túto radosť podeliť a poprosiť vás, aby ste sa za nás občas pomodlili,“ oznámila v tom čase.

Hoci pri svadbe urobila speváčka mediálnu výnimku, príchod bábätka na svet sa jej podarilo utajiť. To, že má pôrod za sebou, naznačoval len záber Simy z nahrávacieho štúdia, ktorý pridala pred necelým rokom. „Nové piesne... Pomaličky nahrávame a tešíme sa, keď sa o ne podelíme,“ napísala k fotografii, na ktorej pózovala bez bruška. Odvtedy potomka ukázala len svojim blízkym či ľuďom zo svojho okolia.

Máj 2022: Takto vyzerá Sima Magušinová, ktorá tajne porodila svoje prvé dieťa.
Zdroj: Instagram Sima Magušinová

Nedávno však týždenník Plus 7 DNÍ umelkyňu stretol na prechádzke v Bratislave. Zababušená od hlavy po päty, v dlhej bunde s oranžovou čiapkou a v zelených legínach tlačila kočík v neutrálnej čiernej farbe. Ako vidieť na fotkách na žiaden dizajnérsky skvost ani iné módne vychytávky, ako mnohí jej kolegovia so šoubiznisu, si nepotrpí. Zvolila kočík, ktorého športová časť stojí zhruba 600 eur a trojkombinácia vychádza na necelých tisíc eur. Čo sa doplnkov týka, namiesto tienidla využila manželov červený sveter. Dieťa bolo zabalené do modrého vaku, čo by mohlo naznačovať, že Magušinovci sa tešia z chlapca. Rodinke prajeme hlavne veľa zdravíčka! EXKLUZÍVNE FOTKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!