×
#Ľudia

Je Rihanna TEHOTNÁ? Dôkazom má byť TÁTO fotka s BRUŠKOM

3.12. 2021 22:00 Skrýva pred svetom sladké tajomstvo? Fanúšikovia si myslia, že áno!

Rihanne sa pár dňami dostalo veľkej pocty. Barbados, kde sa speváčka narodila sa stal republikou a premiérka Mia Mottley jej pri tejto príležitosti udelila vyznamenanie Národná hrdinka Barbadosu. "Nech sa aj naďalej lesknete ako diamant a prinášate česť svojmu národu svojimi slovami, svojimi činmi a vzdávate mu uznanie," uviedla premiérka. Rihanne k tejto pocte pogratuloval aj samotný britský princ Charles. 

Je tehotná?

Speváčka však vyvolala rozruch svojim oblečením. Prišla v obtiahnutých oranžových šatách, ktoré zvýrazňovali jej postavu a podľa fanúšikov je určite tehotná, pretože sa jej črtá tehotenské bruško! "Rihanna čaká svoje prvé dieťa s A$AP Rockym," napísal niekto na Twitter a tisícky ľudí po celom svete túto informáciu zdieľajú ako holý fakt. Špekulácie umocňuje fakt, že Rihanne a ASAP Rockymu to podľa viacerých očitých svedkov neskutočne klape. Pozrite si fotku v oranžových šatách TU A POSÚĎTE SAMI.

Tieto špekulácie tu už boli

Nebolo by to prvýkrát, čo o Rihanne tvrdia, že je tehotná. V minulosti čelila takýmto rečiam už viackrát a vždy sa na tom dobre pobavila. Tentokrát je to však otázne. Speváčka sa zatiaľ nevyjadrila, no snáď čoskoro povie, aká je pravda.

Prečítajte si aj: