Foto: archív, instagram
#Ľudia

Jasmina prezradila, aký je Rytmus manžel: WAU, takého chlapa by chcela mať doma KAŽDÁ!

25.10. 2021 12:00 Každá žena sníva o mužovi, ktorý sa k nej bude správať ako k princeznej. A Rytmus presne taký chlap je! Jasminine slová hovoria za všetko.

Jasmina často nehovorí o tom, aký majú s Rytmusom vzťah. Obaja si strážia súkromie ako oko v hlave, no tentokrát urobila sympatická moderátorka výnimku a dovolila fanúšikom "nazrieť" do ich manželstva. Prečítajte si, ako sa k nej jej muž správa!

Jasmina a Rytmus
Zdroj: Instagram.com/rytmusking

"Okey, niečo Vám poviem o mojom mužovi. Dnes ráno, keď som jeho a Sanelka odprevádzala z domu (pretože ho ráno vozieva vždy on) sa má pýta: “Láska , aký budeš mat deň?”. Hovorím mu, že hneď ako odídu, sa idem vyvaliť do vane a užívať si chvíľku absolútneho ničoho (pretože dnes výnimočne začínam s povinnosťami trošku neskôr). S obrovským úsmevom a láskou na mňa pozerá, pobozká má a povie mi aké je to super!" hovorí Jasmina s tým, že vie, že manžel jej to naozaj praje. "Môj muž odo mňa neočakáva žiadne veci, aby bolo doma vždy navarené, upratané a podobne (aj keď sa priznám, že väčšinou je, pretože to milujem robiť). Môj muž skrátka vždy chce, aby som bola spokojná a mala krásny deň a keď v ten deň napríklad nájde doma jeho obľúbené jedlo, tak sa poteší ako malý, nie akoby to bola samozrejmosť. Môj muž mi KAŽDÝ DEŇ NIEKOĽKRÁT povie ako má ľúbi a KAŽDÝ VEČER ma škrabká pred spaním. Toto sú veci, ktoré sú pre mňa tisíckrát viac ako to, či mi pomáha v kuchyni alebo vykladá umývačku. Môj muž mi každý deň dáva krásne emócie,"uzavrela Jasmina a my hovoríme len, že WAU! Ich spoločné fotky nájdete TU.

Video