×
#Ľudia

Janka Hospodárova s PRIATEĽOM: Konečne ho ukázala v spoločnosti!

13.3. 2022 17:33 Známa moderátorka Jana Hospodárová poslednú dobu skutočne žiari. Radosť jej robí priateľ, ktorého dlho skrývala. Teraz ho však prvýkrát vzala do spoločnosti, píše pluska.sk.

Sympatická moderátorka športových novín Janka Hospodárová sa pred šiestimi rokmi rozišla so zahraničným priateľom Pablom. Odvtedy nehovorila o žiadnom mužovi po jej boku. No to sa zmenilo v máji minulého roku, kedy ju média prichytili na prechádzke s novým mužom. Avšak reportáž, v ktorej sa objavila dvojica mnohých šokovala.

Janka Hospodárová je opäť zamilovaná. Svojho nového frajera ukázala v septembri 2021 v Tribulovej relácii.
Zdroj: Tv Markíza

Sama Janovi Tribulovi prezradila: "Momentálne zažívam veľmi krásne obdobie. Po niekoľkých rokoch nie som sama. Za posledných niekoľko mesiacov sa mi život obrátil k lepšiemu. Som veľmi rada, že som stretla takéhoto človeka. A som šťastná. Za to mu ďakujem," vyjadrila vďaku priateľovi Ľubošovi. Dvojica si spoločne užila prvý priamy prenos tanečnej šou Let´s Dance, kde Janka premiérovo vzala Ľuboša do spoločnosti. Musíme uznať, že vyzerali dokonale!  FOTOGRAFIE ZAĽÚBENEJ DVOJICE NÁJDETE V GALÉRII TU!