×
#Ľudia

Jana zbalila slávneho SULTÁNA: Jej sokyňou bola očarujúca MISS MOSKVA, TAKTO ju vyšachovala!

10.9. 19:52 Rodenej Češke Jane Jakoubkovej (35) sa podaril nevídaný úlovok. Pred 13 rokmi očarila a za manžela si vzala bohatého malajzijského sultána Muhammada V. (53).

Český Blesk uvádza, že si Muhammada V. (53) brala Jana Jakoubková v októbri 2010, necelé dva mesiace potom, čo prevzal trón po chorľavejúcom otcovi. Konvertovala na islam a prijala meno Nur Diana Petra Abdullah. Sultánkou sa však stala až vlani v auguste, keď ju manžel formálnou proklamáciou "povýšil“. Odvtedy oficiálne reprezentuje vládnucu rodinu. Pred jej povýšením sa o mladej Češke príliš veľa nevedelo. Do pozornosti médií sa dostala len vďaka svojej ruskej sokyni v láske a ďalšej žene Muhammada V. Miss Moskva Oksane (31).

Češka Jana (vľavo) sa v roku 2010 vydala za sultána.
Zdroj: Istana Kelantant

Niekdajšia modelka sa totiž na rozdiel od skromnej Jany otvorene chválila bohatstvom a luxusným životom po boku sultána na Instagrame. Oksanu si však sultán vzal až v roku 2018 bez vedomia svojej prvej manželky Jany. Tá následne sokyňu konfrontovala telefonicky a vyčistila jej žalúdok. "Ja som jeho žena a nikdy by som sa neodvážila zdvihnúť manželov telefón,“ kričala vraj na Oksanu. Jana si to po svadbe svojho manžela s kontroverznou ruskou vyjasnila aj s otcom nevesty, ktorému oznámila, že legitímnou prvou manželkou sultána je práve ona.

Vzťah sultána s Ruskou napokon nemal dlhé trvanie, Oksana z Malajzie odišla, keď sa s ňou sultán po roku manželstva rozviedol. V Moskve porodila syna Leona, ktorého teraz vychováva v Londýne – a sultán odmieta, že by bol otcom. Češka je tak oficiálne už jeho jedinou manželkou. Krátke manželstvo ho však stálo aj panovanie nad celou krajinou. Kolegovia-sultáni Muhammada V. dotlačili k abdikácii, a to kvôli Oksaninej minulosti – v televíznej reality šou totiž predviedla sex. FOTO JANY AJ JEJ ZVODNEJ RIVALKY V GALÉRII!

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ