Foto: https://www.instagram.com/p/CWINZPLKUKx/
#Ľudia

Izrael hlási covid na Miss UNIVERSE: Je tam aj naša SLOVENKA!

1.12. 2021 10:59 Na svetovú súťaž vycestovala Slovenka Veronika Ščepánková. Účastná je aj česká modelka Karolína Kokešová. Dievčatá prežívajú na súťaži obrovský stres, nakoľko organizátori ohlásili, že jedna zo súťažiacich bola pozitívne testovaná na koronavírus.

Silvia Lakatošová poslala do sveta stodeväťdesiat-centimetrovú slovenskú kráľovnu krásy. Pochádza z Lozorna a pracuje ako realitná maklérka v BLANC Reality. Slovenská reprezentantka sa môže pýšiť titulom najvyššej kandidátky tohto ročníka spomedzi všetkých krások sveta. Rada varí, má dvoch bratov a sestru Leu, ktorá je dvojnásobnou majsterkou v modernej gymnastike.

Misska Veronika si hovorí Vea a pred dvoma dňami odcestovala na finále prestížnej svetovej súťaže krásy do Jeruzalema. Organizátori Miss Universe žiaľ hneď po úvodnej registrácii dievčat oznámili, že jedna z osemdesiatich súťažiacich má pozitívny test na COVID-19, pričom neuviedli meno súťažiacej. Zatiaľ nie je potvrdené, či ide o nový variant omikron. Izraelské úrady však uviedli, že napriek rýchlo sa šíriacemu nebezpečnému variantu budú pokračovať v usporiadaní veľkolepého finále 70. ročníka medzinárodnej súťaže v južnom meste Ejlat už tento mesiac.

VIAC FOTIEK VERONIKY A JEJ CESTY DO IZRAELA SI POZRITE V GALÉRII: