×
#Ľudia

Influencerka Lula o TEHOTENSTVE: Týmto mi vôbec NEPOMÁHATE!

12.6. 8:12 Niektoré poznámky by sme si mohli odpustiť.

Mnoho žien tehotenstvo vníma ako najkrajšie obdobie vo svojom živote. Predsa len pod srdcom nosí potomka a telo sa prispôsobuje tomu, aby žena dokázala vynosiť zdravé dieťatko. A tu naráža kosa na kameň. Žijeme v dobe plnej porovnávania, a to aj pri tehotných ženách. "Šak ty počkaj, o tri mesiace sa ani nespoznáš!" "To ešte len príde, teraz si užívaj." "To už máš také brucho?"

Veľakrát si ani neuvedomíme, ako tieto slová dokážu raniť a o tomto sa snaží informovať aj influencerka Lucia Almaksus, ktorej prichádzajú podobné správy na dennom poriadku: "Niektoré ženy mi doslova prajú do správ, aké to ešte len budem mať ťažké a ako ešte len budem vyzerať. Namiesto povzbudenia a možno pochopenia seba samej, že nie všetko robili v tehotenstve správne, alebo tak, ako chceli. Nechcem sa cítiť zle, chcem byť na seba aj svoje telo pyšná. Tehotenstvo je dosť ťažké aj bez toho, aby sme sa medzi sebou porovnávali," hovorí otvorene.

Lula s manželom čakajú dievčatko!
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cs9KPmjopRz/

Pričom priznáva, že pribrala už 10 kilogramov a dodáva, že každá žena to má inak. "Určite ešte pár kíl priberiem, keďže musí malá narásť na pôrodnú veľkosť a neovplyvním to," priznáva. FOTO LUCIE V TEHOTENSTVE NÁJDETE TU!

Anketa Prídu vám podobné poznámky k tehotenstvu v poriadku?