Demi Moore.
Foto: Shutterstock‎
#Ľudia

Demi Moore strašne prerobila! Privedie ju predaj luxusného penthousu na mizinu?

Demi Moore.
Foto: Shutterstock‎
#Ľudia

Demi Moore strašne prerobila! Privedie ju predaj luxusného penthousu na mizinu?

27.4. 2017 11:21 Taký byt, aký mala Demi Moore, sa v New Yorku len tak nenájde! Napriek tomu pri predaji prerobila 30 miliónov dolárov!

Trojpodlažný penthouse v známom historickom newyorskom mrakodrape San Remo kúpili Demi a vtedy ešte jej manžel Bruce Willis v roku v 1990. Videli z neho všetko! Známu Fifth Avenue, Central Park South aj Central Park West, rieku aj mesto... Pred dvoma rokmi sa ho herečka rozhodla predať. Chcela zaň 75 miliónov dolárov.

Príliš veľkolepý?!

Trojposchodový mezonet má okrem úchvatného panoramatického výhľadu 14 spální, niekoľko obývačiek a kuchýň, dve jedálne, knižnicu, dva salóny, množstvo kúpeľní a kadejakých iných zákutí vrátane dvoch samostatných štúdií pre prípadné návštevy. Obytný priestor má dychvyrážajúcich 650 metrov štvorcových, ku ktorým treba pripočítať 140 metrov štvorcových terás. 

Demi, požičaj ten outfit!
Demi, požičaj ten outfit!
Zdroj: Northfoto

Napriek výbornej polohe boli práve rozloha a veľkoleposť penthousu kameňom úrazu. Demi ho za dva roky nedokázala predať za požadovanú cenu. Až nakoniec súhlasila so 45 miliónmi namiesto pôvodných 75.

 

Takto byt vyzerá.

"Aj tak trávim väčšinu času vo svojich iných domoch. Tento byt bol na mňa a môj aktuálny životný štýl príliš veľký a veľkolepý. No sú to priestory, ktoré si zaslúžia žiť naplno, preto som ho predala,"vysvetlila herečka. A peniaze jej tiež určite nebudú chýbať, má totiž "kopu" ďalších nehnuteľností. Treba však uznať, že pokiaľ ide o chlapov a obchod, nemá veľa šťastia. Manželstvo s Bruceom Willisom sa skončilo rozvodom a o mnoho mladší Aston Kutcher nechal krásnu a skúsenú Demi kvôli podstatne mladšej žene. 

Demi Moore a Ashton Kutcher
Demi Moore a Ashton Kutcher
Zdroj: isifa
Zdroj: Lucia Čibenková
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra