×
#Ľudia

Ibara už nedokázal mlčať: Pravda o ROZCHODE! Pre TOTO to s tehotnou Twiinskou ukončil

25.9. 8:40 Herec a študent medicíny Victor Ibara má za sebou krátky románik so speváčkou Danielou Nízlovou. Po rýchlom zoznámení oznámili svetu, že sú v radostnom očakávaní.

Nasledoval však aj rýchly rozchod, kvôli ktorému sa Daniela trápila a nakoniec o očakávané bábätko prišla. Zdroj z okolia Twiinsky Novému Času prezradil, že to mal byť urastený herec, kto čerstvý vzťah odpískal. "Victor sa potom v júli úplne otočil a len jej zavolal, že sa ešte necíti na takú zodpovednosť a nechce byť otcom. Daniela z toho bola zdrvená, nechápala, čo sa stalo, lebo nič tomu nenasvedčovalo,“ povedal informátor. "Pár dní po tom, čo sa s ňou takto rozišiel, začala Daniela krvácať a o bábätko prišla,“ dodal o speváčkinom potrate v 3. mesiaci tehotenstva.

Victor sa k celej situácii vyjadril len stručne a neprezradil svoju stranu príbehu. Tomu je však po dlhých týždňoch mlčania koniec! Ako si všimol web magazínu EMMA, herec dal svojim fanúšikom možnosť vyspovedať ho na Instagrame. Samozrejme, zvedavci sa ho viackrát pýtali aj na Danielu a rozchod. Victor šokujúco prezradil, že so speváčkou sa chcel rozísť už dávno predtým!

Bol dôvodom rozchodu potrat? Alebo len "zmizlo" puto, resp. bol to sex na jednu noc a pár ste začali tvoriť len kvôli dieťaťu?
"Najprv to bola nová známosť, po troch týždňoch som to ukončil a dostal som echo, že čakáme. Tak som sa snažil to dať dokopy, ale nepodarilo sa z mojej strany."

Prečo ste sa rozišli?
Človek vždy raz príde k svojim vnútorným hodnotám. Aspoň by mal.

Victor Ibara
Zdroj: MARTIN DOMOK

Zo zdravotného hľadiska Danielka už má aj vyšší vek na dieťa. Hralo to hlavnú rolu v tom? Alebo nastali iné zdravotné komplikácie?
"Komplikácie boli od začiatku, rozchod určite nepomohol."

Rozišiel sa herec kvôli Twiinske s priateľkou Kristínou, ktorú ukázal aj na Let´s Dance? Ako reagovali jeho rodičia na to, že sa mal stať po krátkej známosti otcom?

ČO ĎALŠIE VICTOR PREZRADIL, SI POZRITE V GALÉRII TU!