×
Foto: instagram.com/p/CkOOijkK4U9/
#Ľudia

Hviezda seriálu Klamstvo v PLAVKÁCH: Z dvojnásobnej maminy vám PADNE sánka! (FOTO)

3.3. 22:06 Herečka si užíva zaslúženú dovolenku na Mauríciu.

V mrazivej dráme si Monika zahrala po boku Tomáša Maštalíra.
Zdroj: TV Markíza

Ak pozeráte seriál Klamstvo, ktorý chodí každý pondelok večer, určite vám Moniku Horváthovú nemusíme predstavovať. Dej sa totiž točí práve okolo nej a jej údajného znásilnenia, ktorého sa mala dopustiť postava Tomáša Maštalíra. I keď nejde o jej prvú televíznu rolu, pretože si zahrala už v seriáli Nemocnica, Monikina hviezda začína stúpať až teraz. Zrejme je to tým, že Klamstvo si okamžite získalo obrovské množstvo divákov, ktorí netrpezlivo čakajú na to, čo sa bude diať.

Napriek tomu, že si Monika stráži svoje súkromie ako oho v hlave, občas fanúšikom dovolí nazrieť aj do jej rodinného života. Netají sa tým, že so snúbencom majú dve dcérky - Emíliu a Melániu. Svadbu však odkladajú. "Svadbu stále plánujeme, ale uvidíme, kedy na to vôbec bude čas. Popravde sa nám do svadby veľmi nechce – najmä organizačne. My sme takí lenivci a veľmi sa pohrávame s myšlienkou, že to spravíme na úrade s dvoma svedkami a v prítomnosti našich dvoch dcér. Aspoň ušetríme peniaze,” prezradila pre denník Plus JEDEN DEŇ.

Krásna herečka teraz vycestovala na zaslúženú dovolenku. Zverejnila niekoľko záberov na svojom Instagrame, pričom sa pochválila aj svojou postavou. Nám sa fakt nechce veriť, že takto vyzerá dvojnásobná mamina. Ako to robí? "Kým som kojila, dokázala som sa udržať do forme a jedla som čo som chcela a kedy som chcela. Ale po prvom odstavení nastal šok, keď kilá začali narastať. Trvalo mi vtedy dlho, kým som zistila ako sa nechcených kíl navyše zbaviť. A keď som sa ako tak dostala do formy, už som bola opäť tehotná. Pri druhom kojení som už vedela, aký bude scenár a keďže som kojila rok a pol, posledný pol rok som nabehla na intermittent fasting, tzv. prerušovaný pôst, čo znamená, že začínam jesť o desiatej ráno a posledné jedlo si doprajem o šiestej popoludní. Stravujem sa síce iba osem hodín denne, avšak počas týchto ôsmich hodín sa neobmedzujem. Už to bude rok čo mám takýto režim a veľmi mi to vyhovuje. Nakoľko nemám veľmi čas pravidelne športovať, a ani vlastne nie som fitnesskový typ, toto je niečo, čo dokážem udržať. Viem si predstaviť, že sa takto budem stravovať stále," povedala exkluzívne pre magazín EVA. FOTO V PLAVKÁCH SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video