×
#Ľudia

Horoskop ZDRAVIA: December sa bude niesť v znamení OZDRAVOVANIA!

11.12. 2022 13:21 Čo vás čaká v oblasti vzťahov, zdravia a práce? December je hektický mesiac vo všetkých smeroch. Planéty si dali zaujímavé rande. Spln mesiaca prinesie nevšedné rozhovory, Jupiter vstupuje do nového obdobia a retrográdny Merkúr nám všetkým na konci roku popletie hlavu, píše Zdravie.sk.

Kozorožec

V decembri by mali Kozorožci začať správne komunikovať so svojim okolím o svojich nápadoch a túžbe po poznaní. Aby ste dosiahli svoj cieľ, musíte tak spraviť premysleným spôsobom. Dôležité rozhodnutia a podpisy dokumentov nechajte na dátum po 21. decembri, keď Slnko vstúpi do vášho znamenia. Vaša aura sa bude niesť v znamení šťasteny.
V decembri sa vám začína rok rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, odpočinkom a motiváciou. Na konci roku sa treba zastaviť a zamyslieť sa nad vlastnými pravdami a definovaním svojej identity. Je tu príležitosť začať nový rok s jasným zámerom, kým chcete byť.
Zdravotne na tom budete výborne. Ani práca na Silvestra vás neotrávi, ale poteší. Na udržanie zdravia a peknej línie postačí konzumovať správne vyváženú stravu. Predídete tak aj možným chorobám. Neprehliadajte malé zdravotné zlyhania, môžu sa vyvinúť vo veľký problém. Kontaktujte radšej svojho doktora. Kontrolujte si tiež úroveň stresu, aby ste sa udržali v psychickej kondícii. Vaše túžby a vášne budú koncom roku pravdepodobne kolísať.

KOZOROŽEC
Zdroj: Shutterstock

Video