Foto: TASR
#Ľudia

Hlúpe Kardashianky! Pozrite si VIDEO, ktorým rozhnevali všetkých fanúšikov

21.11. 2019 11:20 Sú veci, ktoré si celebrity nemôžu dovoliť. Napríklad ukázať ako doma plytvajú niečím, čo chýba miliónom ľuďom na Zemi!

Nevieme, ako ste na tom vy, ale my si občas reality show Kardashianok zapneme (a hovoríme, že to robíme preto, aby sme si precvičili angličtinu). Po videu, ktoré zdieľala Khloe Kardashian si ich nedeľňajšiu epizódu však nezaplo veľa skalných fanúšikov. Toto už slečny prehnali!

View this post on Instagram

Troop Beverly Hills

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloe si na Instagram zavesila krátke promo k novému dielu, kde sa slečny nerozumne ohadzujú jedlom. Kourtney hádže misu s jedlom na Khloe, Kim to vracia špagetami. Vo vzduchu lietajú cstoviny, šaláty a všetko možné, za hurónskeho smiechu.

Samozrejme, video malo milión zhliadnutí, no pod ním boli tisícky komentárov, ktoré Kardashianky posielali kade-ľahšie. Fanúšikovia kritizovali plytvanie jedlom, hoci stačí zísť z celebritnej štvrte Calabasas do centra a našli by tam stovky bezdomvocov, ktorí by ten šalát dojedli.

via GIPHY

Video končí v momente, keď sa k mame Kris približuje Kim, aby jej na hlavu vyliala veľký džbán ľadového čaju. Nuž, ako si si ich vychovala Kris, také ich máš... VIDEO si môžete pozrieť v úvode.

autor:  Hana Vydrová