Foto: Getty Images
#Ľudia

Fotoporovnanie: Kate Middleton oprášila 10 rokov staré šaty za 5-tisíc eur

Foto: Getty Images
#Ľudia

Fotoporovnanie: Kate Middleton oprášila 10 rokov staré šaty za 5-tisíc eur

19.10. 2021 11:04 V táchto šatách sme ju už videli! Orgovánový model od Alexandra McQueena si po desiatich rokoch opäť vzala Kate Middleton na seba, tentoraz na udeľovanie cien Earthshot Prize Awards. Vojvodkyňa po dlhej dobe oživila vzhľad šiat len zmenou opasku a podporila tak myšlienku udržateľnosti.

Kate Middleton sa vrátila do svojho archívu šiat pri príležitosti udeľovania cien Earthshot Prize Awards. Vojvodkyňa sa na slávnostný ceremoniál rozhodla opäť pre jeden zo svojich najznámejších lookov, v ktorom mala odovzdať jednu z inauguračných cien za ochranu životného prostredia. Vrátila sa o desať rokov dozadu a oprášila orgovánové šaty bohyne od Alexandra McQueena.

Princ William a Kate: Vojvodkyňa si obliekla model, ktorý mala na sebe už viackrát a vznikol zo zostatkového materiálu ateliéru Alexander McQueen.
Zdroj: Profimedia

Ten istý model mala pri tom na sebe už v lete 2011, na podujatí black-tie BAFTA. Kate teda elegantné šaty aktualizovala len zmenou zlatého opasku s orgovánovými ozdobami. Vlasy mala rozpustené cez jedno rameno a jemný doplnok dotvorila pomocou kvapkových náušníc. Na fotke spred desiatich rokov však na dokonalom vzhľade Kate nebadať veľké rozdiely v porovnaní s aktuálnou snímkou vyššie.

KATE PRED 10 ROKMI V TÝCH ISTÝCH ŠATÁCH NA ĎALŠEJ STRANE